Image

Для осіб із порушенням зору

 

19 листопада 2018 року під головуванням директора Департаменту Вікторії Пилипенко пройшло засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2019 році. Члени конкурсної комісії ознайомилися з результатами підрахунку сумарної кількості балів, які набрали конкурсні проекти – учасники.

Previous Next

Рішенням четвертого засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації проектів інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2019 році відповідно до КМУ 12.10.2011 №10491 з внесеними змінами постановою КМУ від 23.05.20158 № 426  з урахуванням попередньо встановленого прохідного балу (13) визначено рейтинг конкурсних пропозицій, що були подані на розгляд.

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk