Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Центр екстреної медичної допомоги дякує волонтерам, підприємствам, громадським організаціям, які допомагають нашим медикам на всіх територіальних округах – Полтавському, Миргородському, Кременчуцькому, Лубенському», – говорить Дмитро Лавренко, директор КП «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Полтавської обласної ради».

Працівники Пенсійного фонду області просять всіх громадян, хто ознайомиться з цією інформацію, донести її до літніх людей – рідних, знайомих, сусідів, - які в умовах карантинних обмежень чекають анонсовані урядом кошти.

Держенергонагляд вкотре звертається до громадян з проханням не спалювати опале листя, суху траву та побутове сміття. Такі дії не тільки шкодять довкіллю, а й несуть загрозу об’єктам енергетичної інфраструктури, що можуть бути пошкоджені внаслідок умисного підпалу сухостою або сміття та можуть призвести до пожежі.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін на традиційному брифінгу розповів про нові можливості діагностики коронавірусної інфекції в області.

На брифінгу щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 у регіоні перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін розповів, як функціонують на Полтавщині контрольно-пропускні пункти.

Previous Next

У режимі відеоселектору відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорили заходи протидії поширенню коронавірусу в Україні. Зокрема, областям, у яких найбільша кількість хворих, рекомендували ввести додаткові обмежувальні заходи.

Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці отримав допомогу на 50 тисяч гривень від ТОВ «Енсоф». За ці кошти придбають дезінфікуючі, миючі засоби та засоби індивідуального захисту для працівників та підопічних.

У четвер, 9 квітня, з обласного лабораторного центру надійшли результати другого ПЛР-тестування на коронавірус – повторне дослідження не виявило інфекції у 28-річної жительки Горішніх Плавнів.

Сторінка 1 із 290

Image
Image
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk