Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Кілька речей за цей день.
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Кілька речей за цей день.
Сьогодні в Парижі відкриваються літні Олімпійські ігри.
Багатодітна мама Олена Горбова з Миколаєва переїхала до Полтави в кінці 2022 року після прильоту на їхнє подвір’я.
Ключовим пріоритетом діяльності Головного управління протягом півріччя було відповідальне проведення пенсійних та страхових виплат, надання соціальних послуг, житлових субсидій та пільг, забезпечення фінансової стійкості Пенсійного фонду України.
Олександр Юрійович працює керівником гуртка „Німецька мова” Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» з 2021 року. Олександр Юрійович член Асоціації українських германістів, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської філології та перекладу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
У Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара провели соціально-психологічну гру Гюнтера Хорна «Коржик».
До кінця цього тижня на Полтавщині зберігатиметься суха погода. В останні дні липня буде невелике зниження температури, місцями пройдуть короткочасні дощі з грозою. Про це повідомляє обласний центр з гідрометеорології.
Аграрії Полтавщини завершили збір ранніх зернових та зернобобових культур. Намолотили понад 1,6 млн тонн зерна. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Бути лідером – це престижно. Саме так можна сказати про Титаренко Тетяну Миколаївну, керівника гуртків сільськогосподарського профілю Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Дайджест наукових подій та заходів Полтавської області.