• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

В Україні восени почнеться сезон здачі об'єктів інфраструктури - Кирило Тимошенко

В Україні восени цього року розпочнеться сезон здачі об'єктів інфраструктури у всіх регіонах. Загалом у роботі зараз перебувають близько 1000 таких обєктів, які реалізовуються у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» та інших програм.

Ігор Панченко: 30 громад Полтавщини отримали запрошення взяти участь у першому відборі Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

До 30-ї річниці незалежності України 30 територіальних громад Полтавщини отримали можливість потрапити до першого набору спільнот-партнерів, які візьмуть участь у проєкті USAID «ГОВЕРЛА».

Previous Next

У Гадяцькій міській центральній лікарні завершили реконструкцію приймального й травматологічного відділень під відділення невідкладної медичної допомоги. Роботи виконували в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Previous Next

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков взяв участь у виїзній нараді з розгляду технічної можливості забезпечення теплом жителів 109-го мікрорайону Полтави. Крім того, на заході були присутні представники теплокомунальних підприємств, обласної та міської рад, управління житлово-комунального господарства ОДА. Вони ознайомилися зі станом ТОВ «Полтаватепло».

28 липня – Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами

У структурі інфекційної патології вірусні гепатити в Україні займають домінуюче місце за ступенем негативного впливу на здоров’я населення. Вчення про вірусні гепатити займає особливе місце в інфекційній патології людини в зв’язку з надзвичайною актуальністю цієї проблеми. Майже в усіх країнах світу вірусні гепатити є другою після грипу інфекцією за частотою ураження населення.

Скільки боржників не можуть переоформити майно?

Купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких. Адже для цього, окрім визначеного переліку документів, сторонам правочину забороняється мати борги, зокрема по сплаті аліментів.

Сторінка 1 із 694

Image
Image
Image
13_poltavska.png

Анонси

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk