• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Олена Зеленська відвідала Київську обласну дитячу лікарню

 

«Рівний з рівним»: Вже понад 450 кандидатів у помічники ветеранів долучилися до проєкту Мінветеранів

 

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!

Сьогодні – у Харківській області. Куп’янський та Лиманський напрямки, потім місто Харків. Наші воїни, бойові бригади, командувачі.

Previous Next

Полтавська ОВА спільно з партнерами продовжує надавати експертну підтримку керівникам центрів надання адміністративних послуг. Заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко спільно з Державною інспекцією архітектури та містобудування України, Управлінням цифрової трансформації Полтавської ОВА провели практичний семінар для працівників ЦНАП.

Previous Next

У п’яти громадах області реалізують програму «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні». Вона спрямована на посилення спроможностей громад ефективно запобігати та протидіяти домашньому й гендерно зумовленому насильству, а також просувати принципи гендерної рівності.

Президент України відвідав розташування бригад, які виконують бойові завдання на ділянці Куп’янськ – Лиман

Під час робочої поїздки до Харківської області Президент України Володимир Зеленський відвідав розташування 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України, 68-ї окремої єгерської бригади, 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, які виконують бойові завдання на ділянці Купʼянськ – Лиман.

Сторінка 1 із 1693

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk