Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Керівництво

Пилипенко Вікторія  Миколаївна - директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації

 

Народилася 25 лютого 1971 року у с. Степне Полтавського району Полтавської області.

З 1990 по 1998 рр. працювала кравцем на Полтавській фірмі «Ворскла».

З 1999 по 2007 рр. методист факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії.

У 2005 році закінчила Полтавську державну аграрну академію та отримала диплом магістра з обліку.

З 2007 по 2011 рр. головний спеціаліст відділу у справах національностей та релігій Полтавської обласної державної адміністрації.

З 2011 по 2012 рр. головний спеціаліст відділу видавничої справи Головного управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської обласної державної адміністрації.

З 2012 по 2015 рр. начальник відділу видавничої справи та забезпечення діяльності департаменту управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

З 2015 по 2017 рр. заступник директора Департаменту-начальник управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

З грудня 2017 року по цей час директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

Магістр державного управління.

Заміжня, має доньку.


ВАРЧЕНКО ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший заступник директора Департаменту  - начальник управління з питань внутрішньої політики         

 Народився 23 березня 1959 року в с. Супрунівка Полтавського району в сім'ї службовців.

У 1980 році закінчив Полтавський педагогічний інститут ім. В.Г.Короленка і отримав кваліфікацію вчителя історії та суспільствознавства.

З 1980 по1989 рр. працював організатором позакласної роботи Тахтаулівської середньої школи.

З 1981 по 1989 обирався депутатом Тахтаулівської сільської ради.

У квітні 2002 року призначений на посаду начальника відділу з питань внутрішньої політики Полтавської районної державної адміністрації.

З червня 2003 року працював на посаді заступника начальника відділу зв'язків з об'єднаннями громадян управління з питань внутрішньої політики Полтавської облдержадміністрації.

З вересня 2005 року по листопад 2008 року - на посаді заступника начальника управління – начальника інформаційно-аналітичного відділу управління з питань внутрішньої політики. 

З грудня 2008 і по цей час - на посаді першого заступника директора Департаменту  - начальника управління з питань внутрішньої політики.

Магістр державного управління.

Одружений, має двох синів.  


Заступник директора Департаменту- начальник управління інформації - ВАКАНСІЯ

 

Image
Повідомити про функціонування  нелегальних автозаправних станцій,  підпільних гральних закладів  на території Полтавської області
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk