Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

5 грудня о 14.00 годині у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації (кім.308) відбудеться зустріч керівників громадських організацій національних спільнот області з керівництвом Департаменту культури та туризму для обговорення актуальних питань і посилення взаємодії між органами влади та національними спільнотами щодо підтримки їхньої культури, мови, традицій.

Запрошуємо журналістів висвітлити захід.

13 грудня 2019 року у с. Омельник Кременчуцького р-ну Полтавської області відбудеться презентації туристичного маршруту «Садиба: у Святого Миколая», яка буде проходити в рамках стадітуру «Омельницькими стежками, що ведуть у дитинство». Презентація передбачає представлення туристичного продукту для його актуалізацію під час різдвяних та новорічних свят сезону 2019-2020.

У зв’язку з перейменуванням ПНТУ у Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та підготовкою до відзначення 90-річчя університету 06 грудня 2019 року запланована низка заходів, у яких очікується участь голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

В університеті відкриють перший етап конкурсу-захисту робіт МАН за участю Президента Малої академії наук України Станіслава Довгого; відбудеться пленарне засідання ХІІ міжнародної науково-практичної конференції НАН України та Університету «Академічна та університетська наука – результати та перспективи» та пресконференція, присвячена презентації політехніки, і престур для журналістів.

Запрошуємо журналістів висвітлити захід.

Представникам ЗМІ потрібно акредитуватись до 17:00 05 грудня 2019 року за телефоном – (066) 460 40 56, відповідальна особа – Дорошенко Юлія Олександрівна. Університет компенсує вартість проїзду для журналістів із районів і забезпечує харчування.

Програма заходів і престуру додаються.

18 грудня 2019 року об 11.40 год. у  приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17) відбудеться авторська презентація книжки Галини Пустовгар «Нащо равликові хатка?»

6 грудня о 12.00 годині у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя відбудуться урочистості до Дня збройних сил України та Міжнародного дня волонтера.

Запрошуємо журналістів висвітлити захід.

11 грудня 2019 року о 13.30 год. у  приміщенні Полтавської обласної універсальної бібліотеки ім. І.П.Котляревського, кімн. 213(літературна вітальня) відбудеться презентація книги «Афганістан очима хірурга. Кандагар 1987-1988».

Автор книги - військовий лікар із м. Полтави Михайло Шик - перебував у Афганістані протягом 13 місяців у 1987-1988 роках. Увесь цей час він вів записи в щоденнику, які опрацював і систематизував уже вдома. Саморобна книга в єдиному екземплярі зі сторінками тексту, набраного на друкарській машинці, була передана Полтавському обласному краєзнавчому музею імені В. Кричевського для експозиції у відділі, присвяченому Афганістану.

З нагоди ювілейної дати – 40-річчя початку війни в Афганістані –колишні воїни-«афганці» вирішили видати цю книгу належним чином та передати її учасникам тих подій, а також школам і бібліотекам Полтавщини.

Книга побачила світ у полтавському видавництві «АСМІ».

 

Запрошуємо журналістів висвітлити захід.

5 грудня о 15.00 годині у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського відбудеться церемонія нагородження найактивніших волонтерів та волонтерських спільнот області.   

Запрошуємо журналістів висвітлити захід.

19 грудня 2019 року о 10.00 год. у  приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17) відбудеться авторська презентація книжки Надії Крамаренко «Казкові пригоди у звичайному лісі».

06 грудня 2019 року о 15.00 годині в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2)  відбудеться презентація виставки «Смаки Сумщини». Мета заходу – представлення фото робіт та гастрономічної гостинності Сумського регіону.

Запрошуємо журналістів висвітлити захід.

2 грудня о 11.00 у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського відкриття тематичної книжкової виставки «Людина та її права».

2 грудня о 16.00 годині у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського – відкриття виставки «Зневажений геноцид. Винищення ромів у період нацистської окупації України під час Другої світової війни 1939-1945 рр».

3 грудня о 09.00 годині в Полтавській облдержадміністрації (к. 308) відбудеться засідання конкурсної комісії Департаменту культури і туризму облдержадміністрації з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році.

3 грудня о 10.00 годині в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться семінар «Створення інклюзивного музейного середовища».

3 грудня о 14.00 годині в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського – презентація книги «Андрій Лівицький. Листування (1919-1953 роки)».

4 грудня об 11.00 годині у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського відбудеться круглий стіл «Про законодавче забезпечення прав і свобод людини в Україні»: до Міжнародного дня прав людини.

4 грудня об 13.00 годині в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського – перегляд і обговорення фільму «BELLINGCAT: правда в світі постправди» (в рамках XVI Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA).

4 грудня об 15.00 годині в Полтавському музеї авіації і космонавтики відбудеться військово-патріотичний захід «Гарант Незалежності» з презентацією світлин військового кореспондента В. І. Лазарєва (до Дня Збройних сил України).

6 грудня о 12.00 годині в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя – урочистості до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера.

6 грудня о 14.00 годині в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться презентація книги, автора В.І. Пазинич «Історичні витоки походження українського народу та української нації».

6 грудня о 15.00 годині в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться виставковий проєкт «Смаки Сумщини».

8 грудня о 14.00 годині в Полтавській обласній універсальній  науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського – презентація виставки творчих робіт полтавських майстринь «Подарунки до новорічних свят».

 

 

        

06 грудня 2019 року о 1330 годині в спортивному комплексі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка вул. Остроградського, 2) відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнського турніру з волейболу пам’яті І.Лисенка за участю 45 команд. На церемонії відкриття планується присутність керівництва Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради.

Запрошуємо журналістів висвітлити захід

4 грудня о 15.00 у приміщенні Полтавського музею авіації і космонавтики відбудеться військово-патріотичний захід «Гарант Незалежності» та презентація світлин військового кореспондента Володимира Лазарєва (до Дня Збройних сил України).

Запрошуємо журналістів висвітлити захід.

30 листопада – 1 грудня 2019 року на  базі ЗОГ ДЗОВ «Джерело» (с. Клюсівка, Новосанжарський район, Полтавська область) відбудеться щорічний обласний військово-патріотичний проєкт «Жіночий батальйон».

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk