• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Увага! Конкурс! Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

27 травня об 11:00 на площі біля Полтавського академічного симфонічного оркестру (вул. Європейська, 49) відбудеться профорієнтаційний івент «Відбудовуємо Україну разом» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області.

2 червня об 11:00 в офіційному медіацентрі Полтавщини (м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 517) відбудеться брифінг заступника начальника Полтавської ОВА Олексія Бруслика щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб в Полтавській області.

27 травня об 11:00 на базі спортивного майданчика Pumptrack (м. Решетилівка) відбудеться особисто-командний чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування серед депутатів рад всіх рівнів, державних службовців і представників органів місцевого самоврядування Полтавської області.

1 червня о 10:40 в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (м. Полтава, вул. Соборності, 67) із нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбудеться тематичний захід для дітей внутрішньо переміщених осіб.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk