Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

22 березня 2019 року об 11.00 на території Семенівської ОТГ, у Семенівському навчально-виховному комплексі № 2, відбудеться V розширене засідання навчально-консультативної робочої групи «Кординаційна рада з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області» з напрямку «Удосконалення мережі освітніх закладів». Збір учасників о 10:30 біля Семенівської селищної ради.

Виїзд у Семенівку з Полтави – 22.03.2019 р. о 07.30 з площі біля зали засідання Полтавської обласної ради (м. Полтава, вул. Соборності, 45) з боку вул. Сінної.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 14.00 20.03.2019 року за тел. 60-93-54, 56-21-19.

22 березня 2019 року об 11.00 у кім. 621 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться нарада щодо перспектив розвитку виїзного туризму Полтавщини. Продовження наради – в Міжнародному аеропорту «Аеропорт-Полтава».

Підвіз журналістів буде забезпечено.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 14.00 20.03.2019 року за тел. 60-93-54, 56-21-19.

21 березня 2019 року о 14.00 у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17) відбудеться презентація літературно-художнього журналу «Полтавська криниця» (№1-2, 2018), який видається за кошти обласного бюджету.

Літературний часопис побачив світ завдяки підтримці Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради. Журнал виходитиме двічі на рік.

Літературно-художній журнал «Полтавська криниця» започаткували письменники Полтавщини – члени обласної організації Національної спілки письменників України (голова – Наталя Кірячок). Членами редакційної колегії журналу є Микола Степаненко, Наталія Кірячок (Трикаш), Олексій Неживий, Володимир Шкурупій, Олександр Пушко, Лідія Віценя, Тетяна Луньова, Павло Стороженко, Інна Снарська.

У передмові головний редактор «Полтавської криниці» Олексій Неживий зазначає: «На сторінках журналу будуть опубліковані маловідомі й невідомі сторінки літературної творчості славетних полтавців у рубриках «Архіви полтавців», «Написане залишається». Вже у цьому числі журналу вперше публікуються уривки зі щоденників і записників Феодосія Рогового «Я світові потрібен як приклад, як можливість».

У публіцистичній рубриці «Наголос» Олег Пустовгар пише про відкриття пам’ятника Іванові Мазепі в Полтаві та непростий шлях пізнання історичної правди. Микола Степаненко детально розповідає про історію періодичних літературних видань Полтавщини – журналу «Рідний край», альманахів «Полтава», «Біла альтанка», «Острови», «Криниця». У розділі «Поезія» представлені Галина Вовченко, Олександр Пантелей, Ганна Кревська, Ольга Хало, Юлія Манойленко, Інна Снарська, Наталія Харасайло, Володимир Калашник, що родом із села Мануйлівки Козельщинського району, а тепер мешкає в Харкові.

Сторінками майбутніх поетичних книжок поділилися з читачами Марина Боровська та Тетяна Бондар. На шпальтах журналу публікується проза Лідії Віцені, Наталі Жовнір, Олексія Спенсера Кацая, Раїси Плотникової, Юрія Рогового, Тетяни Горицвіт, Галини Пустовгар, Володимира Шкурупія. Представлено переклади Сергія Осоки з Федеріко Гарсіа Лорка та Олени Гаран, творів Віслави Шимборської.

Літературознавча рубрика отримала назву «Літмайдан», де опубліковано статті та рецензії Віри Мелешко, Олексія Неживого, Павла Стороженка.

Микола Сулима – випускник Великосорочинської школи на Полтавщині, тепер академік НАН України, заступник директора Інституту літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України виступає з дослідженням про творчість славетного полтавця «Оповідання Григора Тютюнника «Оддавали Катрю» у світі сьогодення».

«Малим читачам» адресовано вірші Володимира Слєпцова, а про сучасне літературне життя розповідається в рубриках «Книжковий хронограф» та «Спілчанська толока», що їх підготували Наталя Трикаш і Олександр Пушко.

22 березня 2019 року Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко перебуватиме з робочим візитом у Миргороді. Зокрема, він відвідає місцеву амбулаторію сімейної медицини й «Миргород-курорт», в якому ознайомиться з організацією оздоровлення учасників АТО, сімей загиблих учасників АТО, інших пільгових категорій у межах реалізації обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки.

Виїзд у Миргород – 22.03.2019 р. о 08.00 з площі біля зали засідання Полтавської обласної ради (м. Полтава, вул. Соборності, 45) з боку вул.Сінної.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 14.00 20.03.2019 року за тел. 60-93-54, 56-21-19.

21 березня 2019 року о 15.00 в Полтавському обласному центрі зайнятості (м. Полтава, вул. Сінна, 45) відбудеться зустріч Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка з учасниками пілотного проекту «Рука допомоги».

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 14.00 20.03.2019 року за тел. 60-93-54, 56-21-19.

21 березня 2019 року з 14.00 по 14.40 в ОКІА «Новини Полтавщини» (м. Полтава, вул. Соборності, 45, к. 517) відбудеться прес-конференція Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 14.00 20.03.2019 року за тел. 60-93-54, 56-21-19.

21 березня 2019 року з 12.30 по 14.00 у к. 621 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45) відбудеться розширена нарада за участі Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, керівників соціальних служб області (з підключенням студій райдержадміністрацій та виконкомів міст обласного значення) з питань:

  1. Про стан реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 №62 щодо надання населенню житлових субсидій у готівковій формі та завдання, які стоять перед місцевими органами влади.
  2. Про осучаснення пенсій з 1 березня 2019 року в рамках проведення пенсійної реформи.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 14.00 20.03.2019 року за тел. 60-93-54, 56-21-19.

Previous Next

21 березня 2019 року о 16.00 у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) відбудеться перший інклюзивний бал для родин, що виховують «сонячних дітей».

21 березня, в Міжнародний день людей із синдромом Дауна, у Полтаві відбудеться тематичний «Сонячний бал», організатором якого виступає БФ «Карітас Полтава».

Метою балу є  привернення уваги до проблем «сонячних» дітей у суспільстві та припинення соціальної ізоляції дітей із інвалідністю. Захід стане платформою для інтеграції та соціалізації «сонячних» дітей  у життя міста та своїх громад, а також приверне увагу меценатів і спонсорів до підтримки потребуючих сімей і допоможе розвінчати міфи про таких діток. На заході будуть присутні іноземні делегації, що поділяться досвідом інклюзивної освіти та створення безпечного інклюзивного середовища у своїх країнах.

У програмі заходу: святковий полонез за участю дітей із синдромом Дауна, концертна та розважальна програма, фуршет, танцювальні майстер класи, театрально-музична композиція учасників театру для дітей із інвалідністю «Дзвіночок».

Запрошуємо журналістів висвітлити захід.

18 березня о 14.00 год. у Полтавській ОУНБ ім. І. П. Котляревського (м.  Полтава, вул. Небесної Сотні, 17) відбудеться ретро-фотоательє «Через очі фотографа теперішнє стає минулим…»: до 170-річчя від дня народження Йосипа Целестіановича Хмелевського, українського митця.

18 березня о 12.00 год. у Полтавському музичному училищі імені                М. Лисенка (м. Полтава, вул. Соборності,11) відбудеться майстер-клас співака, композитора, народного артиста України Олега Марцинківського.

18 березня о 16.00 год. у Полтавському музичному училищі імені 

М. Лисенка (м. Полтава, вул. Соборності,11) відбудеться відкриття музичного фестивалю «І струни Лисенка живії…». Концерт симфонічного оркестру Полтавського музичного училища імені М. Лисенка.

19 березня о 15.00 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) відбудеться концерт вокально-хорової музики «І струни Лисенка живії…»
19 березня у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара (м. Полтава, вул. Олеся Гончара, 25а) відбудеться флеш-семінар працівників бібліотек ОТГ «Бібліотеки ОТГ: умови, виклики та можливості» на базі Білоцерківської бібліотеки ОТГ

 19 березня у Полтавській ОУНБ ім. І. П. Котляревського (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17) відбудеться усний журнал «Образ Івана Мазепи в творах полтавських письменників»: до 380-річчя від дня народження гетьмана.

20 березня о 15.30 год. у Полтавському музичному училищі імені М. Лисенка (м. Полтава, вул. Соборності,11) відбудеться концерт української музики в межах музичного фестивалю «І струни Лисенка живії…»

20 та 21 березня в Полтавській Державній аграрній академії (м. Полтава, вул. Сковороди 1/3) та в Хорольському агропромисловому коледжі ПДАА відбудеться обласний міжвузівський мистецький-фестиваль конкурс «Студентська весна»

21 березня о 10 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) відбудеться відкриття виставки П. Волика «Моя Котелевщина та місто Гелон»

21 березня о 12.00 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) відбудеться «Сонячний бал Полтави» – перший інклюзивний бал для дітей із синдромом Дауна, присвячений до міжнародного для людей із синдромом Дауна.

21 березня о 12.00 год. у виставковій залі Полтавського літературно-меморіального музею імені В.Г. Колроленка (м. Полтава, вул. Короленка,1) відбудеться відкриття виставки з  лялькарства, майстрів, які співпрацюють з Обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи, до міжнародного Дня лялькарства.

22 березня о 14.00 год. у Хорольському МБК відбудеться концерт симфонічного оркестру Полтавського музичного училища імені М. Лисенка.

23 березня о 12.00 год.у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) відбудеться продовження тематичної екскурсії «Храми Полтавщини»

23 березня об 11.00 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) відбудеться майстер-клас великодніх писанок (для всіх охочих безкоштовно)

23 березня о 12.00 год. у Кременчуці відбудеться презентація збірника наукових праць «Старожитність та історія м. Кременчука»

23 березня в Шишацькій ОТГ та в Оржицькому районі відбудеться обласний огляд народної творчості «Де згода в сімействі», присвячена 250-річчю від дня народження І.П. Котляревського

24 березня о 12.00 год у Полтавській ОУНБ ім. І. П. Котляревського (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17) відбудеться арт-лекція «Пам'ятник Гоголя – подарунок Полтаві від скульптора-юриста»: до 85-річчя встановлення пам'ятника М.В. Гоголю.

24 березня о 12.00 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2) відбудеться фольклорне свято, присвячене весняному сонцестоянню «Весняні хороводи»

Запрошуємо журналістів висвітлити заходи

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk