Image

Для осіб із порушенням зору

У четвер, 9 квітня, о 13:00 в к. 621 облдержадміністрації відбудеться брифінг директора Департаменту охорони здоров'я ПОДА Віктора Лисака щодо ситуації з коронавірусом в області.

Акредитація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи у телеграм-чаті «Преса ОДА». Кількість місць обмежена.

Поставити запитання онлайн можна до 10:00 9 квітня.

Із 17 березня 2020 року щоденні брифінги фахівців Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА у період карантину відбуватимуться в режимі онлайн!

Запитання щодо оперативної ситуації з COVID-19 журналісти можуть задавати щодня до 11.00 години за електронними адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи у Телеграм каналі Преса ОДА.

Також питання прийматимуться в прямому ефірі на фейсбук-сторінці Полтавської обласної державної адміністрації.

Початок трансляції 17 березня о 13.00!

Запрошуємо журналістів висвітлювати заходи.

Previous Next

Держкомтелерадіо України з 1 березня по 1 травня 2020 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

23 травня 2020 року в місті Кам’янське Дніпропетровської області на базі Кам’янського музичного коледжу відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант – 2020».

Захід спрямований на популяризацію національного культурного продукту та підтримку розвитку дитячої творчості.

Засновник – Ліга діячів культури України. Підтримку фестивалю надають Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, Кам’янська міська рада, вищі навчальні заклади мистецької освіти, національні телекомпанії та ЗМІ.

До складу журі фестивалю-конкурсу увійшли визначні українські культурні діячі, викладачі та керівники мистецьких ВНЗ. Голова журі – двічі міністр культури України, народна артистка України Лариса Хоролець.

Положення про проведення фестивалю-конкурсу: https://grandtalant.wixsite.com/grand-talant

Image
Image
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk