Image

Для осіб із порушенням зору

Протягом 2019 року Департаментом проводилася робота щодо виконання завдань, визначених Положенням про Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 26.03.2018р. № 235  «Про затвердження Положення про Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації», а також додаткових доручень, даних керівництвом облдержадміністрації.

Звіт за результатами соціологічного дослідження з актуальних проблем соціально-економічного та  суспільно-політичного життя регіону, виконаного ФОП Хрустальов Фелікс Сергійович відповідно до укладеного Договору від 14.06.2017 р. у рамках Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки.

 

ЗАВАНТАЖИТИ

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk