• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Наказ про проведення конкурсу проектів інститутів громадянського суспільства

28.08.2018

м. Полтава

53

- Од

Керуючись Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами), на виконання пункту 1.2.1 Напрямів діяльності та заходів Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки,  

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Оголосити конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році (далі – конкурс). Днем початку конкурсу вважати 01 вересня 2018 року - день оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційних веб-сайтах Полтавської обласної державної адміністрації та Департаменту. При проведенні конкурсу керуватися Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).
  2. Утворити конкурсну комісію з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році, та затвердити її персональний склад (додаток 1).
  3. Затвердити текст оголошення про проведення конкурсу для оприлюднення на веб-сайтах облдержадміністрації, Департаменту та у засобах масової інформації (додаток 2).
  4. Затвердити форму заяви на участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році (додаток 3).
  5. Затвердити опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) (додаток 4).
  6. Відділу комунікацій із засобами масової інформації управління інформації Департаменту (Даценко Ю.С.) забезпечити:

оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційних веб-сайтах Полтавської обласної державної адміністрації та Департаменту, надіслати інформацію про конкурс редакціям Інтернет-видань та друкованих засобів масової інформації Полтавської області.

  1. Відділу комунікацій з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики Департаменту (Отич О.А.). забезпечити організацію та проведення заходів конкурсу.
  2. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника директора Департаменту-начальника управління з питань внутрішньої політики Департаменту Варченка Ю.М.

 

 

Директор Департаменту                                            В.М. Пилипенко

 

Image
Image
13_poltavska.png

Анонси

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk