• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Конкурс проектів громадських організацій 2017

Підсумковий висновок

за результатами моніторингу реалізації  проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів у 2017 році

 

На фінансову підтримку громадських організацій для реалізації проектів (заходів) у 2017 році було виділено та використано 240,0 тис. грн.

Питання проведення конкурсів громадських організацій, на виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету, законодавчо врегульовано  Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 16 березня 2016 р. № 194 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049».

Конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2017 році, було оголошено відповідно до наказу директора Департаменту № 55 від 26.09.2016 з подальшим продовженням термінів подання документів.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мали бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

1. Утвердження патріотизму, духовності, моральності, загальнолюдських цінностей.

2. Формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки.

3. Електронне урядування.

4. Підтримка реформ на регіональному рівні.

5. Підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, забезпечення їх участі у державотворчих процесах.

 

Конкурсну комісію Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2017 році було сформовано у кількості 13 осіб, більшість з яких є представники інститутів громадянського суспільства.

У 2017 році було подано громадськими організаціями 24 проекти. Шляхом рейтингової оцінки було визначено 6 проектів – переможців шести громадських організацій:

«Знати, щоб діяти» (про навчання методам соціальної адаптації та лідерству осіб з інвалідністю) (виконавець - Полтавський обласний Осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»);

«Літературно-краєзнавчі маршрути «Земляки» (виконавець - Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України);

«Відкрите суспільство» (надання соціальної підтримки безхатченкам) (виконавець - БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «СВІТЛО НАДІЇ»);

«Енергобезпека – запорука  сталого розвитку Полтавщини» (виконавець - ГО «Товариство охорони природи м. Кременчука»);

«Майстерня відповідального українця» (виконавець - ГО «ПОЛТАВСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО»);

«Військова служба за контрактом» (виконавець - Полтавське обласне відділення Українського фонду культури).

Загалом кожна з організацій–переможців отримала по 40 тис. грн. коштів, виділених з обласного бюджету.

До 15 січня 2018 року всі виконавці проектів надали до Департаменту звітність про реалізацію проектів – описовий та бухгалтерський звіти.

Описові звіти засвідчили про відповідність результатів виконання конкурсних пропозицій заявленим пропозиціям.

Результати виконання проектів наступні:

 

«Знати, щоб діяти»

(виконавець - Полтавський обласний Осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»)

Проект направлений на навчання методам соціальної адаптації та лідерству осіб з інвалідністю. Проведено 5 навчальних семінарів щодо самозайнятості осіб з інвалідністю у м.Полтаві за темами:

«Як побудувати власну iндивiдуальну карту пошуку фінансування».

«Проблеми та перешкоди для розвитку соціальних підприємств в Україні. Потреби регуляторних змін. Діючі програми підтримки соціальних підприємств в Україні та їх результати на теперішній час».

 «Комунікації задля подолання гуманітарної кризи: чому, як, коли, для кого, хто; робота зі ЗМІ, діджитал комунікації, розробка маркетингових матеріалів, проведення заходів, зміцнення партнерств».

«Як уникнути помилок під час підготовки заявки на грант: практичні поради».

Тренінг з організаційного розвитку районних організацій в умовах децентралізації: «Про організаційний розвиток простою мовою».

Також проведено дистанційне навчання з допомогою 8 вебінарів.

Написано 22 річні проекти роботи організацій інвалідів на 2018 рік.

В реалізації проекту брали участь 51 особа. Про хід проекту щотижня мали змогу прочитати більш як 8 тисяч читачів друкованого видання - газети «Сила духу» та Інтернет-аудиторія (більше 30 тис.осіб).

 

«Літературно-краєзнавчі маршрути «Земляки»

(виконавець - Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України)

Проектом було передбачено досягнення кількох цілей, серед яких - навчання активістів, котрі працюють у сфері культури. Тренінг був спрямований на розвиток лідерських якостей, стратегічне планування ініціатив та проектів, виявлення "сильних" та "слабких" сторін громадських організацій регіону, які працюють у сфері краєзнавчого туризму. Тренінг включав також знайомство з уже існуючими літературно-краєзнавчими маршрутами, учасники могли обмінятися досвідом та знайти нових партнерів.

         Апробація літературного маршруту "Тарасовими шляхами" у Березову Рудку (Пирятин) була покликана познайомити журналістів, письменників не лише з маршрутом, але й взяти участь у мультимистецькому фестивалі "Свіччине весілля". Наша організація стала партнером фестивалю, полтавські письменники виступали на одній із локацій. Долучення проекту до фестивалю дало змогу привернути увагу до маршруту, продемонструвати привабливість та можливості для туристів, які відкриває цей край.

Однією із задач проекту було також налагодження співпраці із місцевими культурними осередками, активістами, організаторами культурних подій, оскільки серед цілей проекту "Земляки" - сприяння розвитку культурних майданчиків на маршруті. У Пирятині учасники тренінгу долучилися до мистецької арт-події "Спочатку було яблуко", письменники взяли участь у літературних читаннях.

         Розроблено і апробовано маршрут "Лубни Володимира Малика". За допомогою такої форми заходу, як "фабрика майбутнього", вдалося активізувати та об'єднати місцеву громаду навколо створення маршруту "Лубни Володимира Малика".  Досягненням проекту було також те, що місцеві активісти виступили у ролі екскурсоводів на маршруті, подавали свої ідеї щодо його наповнення. Серед учасників проекту - бібліотекарі, вчителі, журналісти, письменники, краєзнавці.

         Для ширшого знайомства з Лубенським творчим простором та маршрутом ми були співорганізаторами виступу лубенських письменників у Полтаві.

         У рамках проекту виготовлено два туристичних стенди для Лубенської районної бібліотеки імені В. Малика та Пирятинського краєзнавчого музею. Стенди містять інформацію про маршрут, а також знайомлять з туристичною картою області.

         Розроблено та виготовлено буклет маршруту "Лубни Володимира Малика", а також підготовлено до друку та виготовлено методичний посібник "Туристичний маршрут „Тарас Шевченко і Полтавщина", який є доповненням до інформаційного стенду-карти Полтавської області і буде знайомити туристів із куточками Полтавщини, у яких побував Тарас Шевченко.

         У рамках проекту була організована в Полтаві зустріч із кобзарем Юрієм Фединським із с. Крячківки Пирятинського району, яка відкрила мешканцям Полтави  Пирятинщину як місце, де стрімко розвиваються активності у сфері культури, зокрема фестивальний рух.

Загальна кількість охопленої цільової аудиторії близько 500 осіб.

Інформацію про реалізацію проекту висвітлено у 11-ти інформаційних повідомленнях регіональних ЗМІ.

 

«Відкрите суспільство»

 (виконавець - БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «СВІТЛО НАДІЇ»)

Підготовлено та проведено інформаційну кампанію з метою висвітлення проблеми, яка існує в суспільстві – наростаючої бідності та бездомності, дискримінації людей за соціальним становищем, відкритої агресії та неповаги, відсутність толерантності до представників незахищених верств населення, в т.ч. бездомних. Ініціативна група спрямувала свої дії на 2 цільові групи: загальне населення та людей, які не мають постійного місця проживання. Для привернення уваги населення виготовлено поліграфічну продукцію - білл-борди, підготовлені технічні вимоги та макет спеціально облаштованих контейнерів для збору вживаних речей (у м. Полтаві встановлено 4 баки для вживаних речей), технічного завдання і сценарію для зйомки відеоролика соціального спрямування (відзнято 1 відеоролик та продемонстровано його на телеканалах місцевого телефачення).

Для надання допомоги безхатченкам розроблені маршрути соціального патрулювання, виготовлені 4 види візитівок з інформацією про послуги, які безхатченки можуть отримати у Центрі адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі та мапи, як можна дістатися до закладу із контактами.

Для більшого інформування населення, а особливо – активного залучення молоді, до зйомки соціального ролика було залучено студентство з числа волонтерського загону Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

Для бездомних осіб проводилося щотижневе соціальне патрулювання, яке включало в себе відвідування масового скупчення осіб без постійного місця проживання у закинутих будівлях та приміщеннях, авто- та залізничних вокзалів. У рамках зазначених заходів серед клієнтів поширювались візитівки із зазначенням інформації про ту допомогу, яку вони можуть отримати на базі закладу. Важливим чинником стало залучення активних, соціально-відповідальних полтавців, які долучались до здійснення патрулювання. Тож завдяки їх активній позиції та подальшого інформування свого близького оточення вдалось змінити ставлення полтавців до проблеми бездомності.

Під час реалізації ініціативи у виконавців проекту виникла ідея в рамках здійснення патрулювання годувати бездомних осіб, що мешкають на Південному вокзалі гарячими обідами. Крім частування, бездомні отримували інформацію про діяльність Центра адаптації та речі, які приносили полтавці до спеціально облаштованих баків по збору вживаних речей.

Під час здійснення патрулювання було виявлено 106 осіб, із яких направлено до закладів охорони здоров'я з метою проходження медичного обстеження 86. Із тих осіб, які пройшли відповідне медичне обстеження, було виявлено 2 особи із активною формою туберкульозу, та 2-х осіб направили на лікування інфекцій, які передаються статевим шляхом. Виявлених осіб було направлено на лікування у стаціонарне відділення Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру.

Основні його завдання, які досягнуті:

- підвищено рівень обізнаності населення м. Полтави та Полтавської області про явище бездомності;

- популяризовано розвиток загальнолюдських цінностей, взаємодопомоги у населення м. Полтави та Полтавської області.

- створено умови для розвитку соціального патрулювання у м. Полтава.

Інформація про роботу проекту (анонси, прес-релізи) було опубліковано в ЗМІ (12 інформаційних повідомлень), поширено в соціальних мережах. Охоплено аудиторію близько 50 тис. осіб.

 

«Енергобезпека – запорука  сталого розвитку Полтавщини»

(виконавець - ГО «Товариство охорони природи м. Кременчука»)

В результаті реалізації проекту створено інформаційно-методологічну платформу організацій громадянського суспільства (ОГС), діяльність якої направлена на  підвищення спроможності місцевих громад у сталому енергетичному розвитку, енергонезалежності та енергетичній безпеці.

Основою платформи є ОГС:

м. Полтава   -     ГО «Суспільний проект «Еколтава» та партнерські організації;

м. Кременчук - «Товариство охорони природи м. Кременчука», Полтавський відокремлений підрозділ Національного екологічного центру України та  партнерські організації;

м. Лубни  -  Фонд «Регіональний розвиток економічних досліджень та підтримки  бізнесу», ГО  Енергетична агенція «Альтернатива»  та  партнерські  організації;

смт Диканька  - Диканська районна екологічна дитяча громадська організація  «Зелене серце» та партнерські організації.

Спільними зусиллями  ОГС проведено:  13 - навчальних семінарів, конференцій, форумів та інформаційних акцій в 8 містах області, 34 -  навчально-методичніих заходи в школах, для забезпечення яких, підготовлено та віддруковано більше 10 000 екз. поліграфічної та інформаційної  продукції,  яка додатково розповсюджена  в  більше,  ніж  30  містах та громадах Полтавської  області  через Укрпошту та бібліотеки.

Під час реалізації проекту 85  представників органів місцевого самоврядування прийняли участь в семінарах, конференціях по залученню коштів та реалізації проектів розвитку інфраструктури; 185 відповідальних осіб пройшли навчання на семінарах з енергетичного менеджменту регіону; 28 представників ОГС, громадських активістів пройшли навчання та прийняли практичну участь по ініціюванню розробки місцевих програм, планів, проектів з впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів; 23  ОГС подали заявки на участь в міжнародному проекті CLEEN, 2 з яких отримали фінансування для проведення заходів. Не  менше 10 000 жителів області на семінарах, вуличних акціях, через ЗМІ (інтернет радіо, телебачення) проінформовані про проведення енергоефективних заходів, впровадженню альтернативних джерел енергії, сортуванню сміття.

 

 

«Майстерня відповідального українця»

(виконавець - ГО «ПОЛТАВСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО»)

Протягом 14 днів у с. Клюсівка Новосанжарського району проведено зустрічі слухачів (20 осіб) з лекторами, здійснено дві мандрівки. Учасники проекту прослухали лекції та взяли участь у тренінгах за темами: «Мистецтво ефективної комунікації», «Медіаграмотність та розпізнавання пропаганди», «Стрес і шляхи подолання його наслідків», «Соціомайстер», «Типи світоглядів», «Піар проектів», «Проектний менеджмент», «Активізація громад», «Структура та рівні сучасної влади». За допомогою менторів КУ «Полтавський обласний молодіжний центр» учасники «Майстерні відповідального українця» визначилися із власними ідеями проектів, розпочали фактичне їхнє оформлення на папері, забезпечили супровід у детальній розробці. Випускним практичним завданням для молоді стала реалізація розважального квесту «Знати. Пишатися. Любити… Українське» для дітей у таборі «Джерело». Наприкінці інтенсивну з неформальної освіти учасники отримали подарунки. Разом проведено 30 заходів.

Проект був спрямований на виховання у молоді лідерських і менеджерських якостей, ініціативності, відповідальності, самостійності у прийнятті рішень, але, за потреби, командній злагодженості, дієвості, патріотизму.

Основні його завдання, які досягнуті:

- залучено молодь до дискусії на тему розвитку держави, місця та ролі громадянина;

- дано поштовх до створення власних соціальних проектів;

- актуалізовано питання громадянської активності.

Нині частина учасників «МВУ» об'єдналися в ГО «Сміливий рух», яка здійснює власні розважальні проекти у місті Полтава. Наприклад: турнір «Що? Де? Коли?», а також «Арт-пікнік у Дендропарку».

Інформація про роботу проекту (анонси, прес-релізи) було опубліковано в ЗМІ (місцеві та всеукраїнські), поширено в соціальних мережах (охоплення понад 10 тисяч осіб).  Окремо створена група «Майстерня відповідального українця» у Фейсбук https://www.facebook.com/groups/241379073041338/.

«Військова служба за контрактом»

(виконавець - Полтавське обласне відділення Українського фонду культури)

Створено ескізи графічного рішення агітаційних інформаційних матеріалів щодо військової служби у ЗСУ, виготовлено та змонтовано агітаційні інформаційні матеріали. Зокрема, розроблені макети типових стендів для Світлиць військоматів (12 шт., Семенівка, Кременчук, Козельщина, Зіньків, Хорол, Чутово та ін..); розроблені макети типових білл-бордів 3000х6000 мм (реалізовані в ряді районів); розроблені макети почесних грамот, листівок, флаєрів, буклетів для роздачі на масових заходах та розсилки;  розроблений, виготовлений та змонтований банер 3000х6000 мм для ОВК; розроблений, виготовлений та змонтований агітаційний стенд для призовного пункту ВК 2570х1220 мм – 2 шт.; виготовлені наочні матеріали  громадської приймальні, оформлена Галерея портретів  Героїв України.

 

В програмі використана актуальна інформація щодо Збройних Сил України, умовах проходження служби за контрактом, видами забезпечення, зв'язках з суспільством, що в значній мірі задовольняє потреби цільової аудиторії.  


ЗВІТИ

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ У 2017 РОЦІ

КОНКУРСНИХ ПРОПОЗИЦІЙ (ПРОЕКТІВ) ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

 

Номер конкурсної  пропозиції за договором

Назва проекту

Назва громадського об'єднання – виконавця проекту

Звіт у форматі *.pdf (назва файла)

Презентація у форматі *.ppt (pptx) (назва файла)

1

Відкрите суспільство

 БО «Світло надії»

01_svitlo_nadiyi_2017.pdf

01_svitlo

2

Енергобезпека – запорука  сталого розвитку Полтавщини

 ГО «Товариство охорони природи м. Кременчука»

02_TOP_2017.pdf

02_TOP_2017.pptx

3

Знати, щоб діяти

Полтавський обласний осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»

03_Poo_Voi_SOIU_2017.pdf

03_Poo_Voi_SOIU_2017.ppt

4

Військова служба за контрактом

Полтавське обласне відділення Українського фонду культури

04_POVUFK_2017.pdf

04_POVUFK_2017.ppt

5

Літературно-краєзнавчі маршрути "Земляки"

Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України

05_POO_NSPU_2017.pdf

05_POO_NSPU_2017.pptx

6

Майстерня відповідального українця

 ГО «Полтавське православне молодіжне братство»

06_PPMB_2017.pdf

06_PPMB_2017.pptx

 


 

Оголошується конкурс проектів інститутів громадянського суспільства на 2017 рік

Відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 194 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049», на виконання пункту 1.3.1 Напрямів діяльності та заходів Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки, оголошено конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2017 році.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2017 році

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання  (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного  бюджету в 2017 році.

Проекти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подати інститути громадянського суспільства, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

1. Утвердження патріотизму, духовності, моральності, загальнолюдських цінностей.

2. Формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки.

3. Електронне урядування.

4. Підтримка реформ на регіональному рівні.

5. Підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, забезпечення їх участі у державотворчих процесах.

Порядок проведення конкурсу регламентується Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 194 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049».

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 09-00 до 12.00 та з 13.00 до 16-00, за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 45, каб. 132.  Терміни подання документів на конкурс – з 27 вересня 2016 р. до 16 листопада 2016 року включно. 

ЗАВАНТАЖИТИ АПЛІКАЦІЙНІ ФОРМИ


ПЕРЕЛІК

проектів конкурсних пропозицій програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання  яких у 2017 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного  бюджету

 

Реєстраційний номер проекту

Назва проекту

Назва організації Керівник  організації

Примітка

 

10.

Знати, щоб діяти

Полтавський обласний Осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», Чумак Сергій Андрійович, (050)-346-09-63, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

182

1

23

Літературно-краєзнавчі маршрути "Земляки"

Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України

182

2

5.

Відкрите суспільство

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «СВІТЛО НАДІЇ», Демченко Максим Григорович, (0532)60-60-81, (050)908-07-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

180

3

3.

Енергобезпека – запорука  сталого розвитку Полтавщини

ГО «Товариство охорони природи м.Кременчука», Сподін Юрій Микитович, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

179

4

1.

Майстерня відповідального українця

Громадська організація «ПОЛТАВСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО», Орловський Іван Богданович,

0663741104, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

165

5

11.

«Військова служба за контрактом».

Полтавське обласне відділення Українського фонду культури, (0532) 2-43-23

Сидоренко Олександра Борисывна 380675317435, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

164

6

24.

Популяризація краєзнавчого активного туризму та відпочинку на Полтавщині

Громадська організація «ВЕЛОПОЛТАВА»

163

 

18.

Новий полтавський дім – нове життя. Інтеграційний центр для ВПО

ГО «Інститут гендерних трансформацій», Курилко Вікторія Олексіївна, (093)604-26-56, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

162

 

9.

Червоними і чорними нитками

Громадська організація «Інститут фінансів та права»

Любич Андрій Васильович, 067 401 93 74, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

162

 

19.

Цикл програм для ВПО області  «Ми – поруч!

ГО «Інститут гендерних трансформацій», Курилко Вікторія Олексіївна, (093)604-26-56, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

161

 

22.

Створення Полтавського обласного центру відновних практик в громаді

Громадська організація «Рідне місто, рідний край» Удовіченко Олександр Васильович, 613-523

158

 

8.

Проведення першого обласного медіафоруму «Україна-центр»

Громадська організація «Правозахисна організація «Полтавський медіаклуб», Стельмах Людмила Дмитрівна, 61-04-79, 066-4551464, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

154

 

4.

Українці для України: безпечне працевлаштування та протидія торгівлі людьми

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «СВІТЛО НАДІЇ», Демченко Максим Григорович, (0532)60-60-81, (050)908-07-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

154

 

16.

Знати заради майбутнього

ПОГМО «Молода Просвіта», Антонець Надія Миколаївна, 050-942-81-50, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

150

 

12.

Другий Форум ОСББ Полтавщини

Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків » Тертишник Олег Анатолійович, 0503044844,

144

 

17.

Відкрий серце дітям

 Всеукарїнський благодійний фонд «Серце до серця», Удовіченко Наталія Іванівна,

066-829-11-73,067-318-88-17

141

 

2.

Віддано боронить рідна мова українську землю

Громадська організація «ПОЛТАВСЬКЕ ПРАВОСЛАВНЕ МОЛОДІЖНЕ БРАТСТВО», Орловський Іван Богданович,

0663741104, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

138

 

13.

Захисти чисте майбутнє

Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків » Тертишник Олег Анатолійович, 0503044844, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

136

 

14.

Тепле житло для кожного

Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків » Тертишник Олег Анатолійович, 0503044844,

126

 

15.

Професійний управитель ОСББ

Асоціація «Підтримки об'єднань співвласників будинків » Тертишник Олег Анатолійович, 0503044844, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

122

 

7.

Координаційний центр розвитку громади Полтавщини

Громадська організація «Агенція сталого розвитку», Костіна Наталія Григорівна, 066 158 37 25, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

121

 

6.

Пізнай свій край – пізнай себе

Громадська організація «Агенція сталого розвитку», Костіна Наталія Григорівна, 066 158 37 25, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

118

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk