Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У книзі друкуються недавно відкриті й досі невідомі широкому загалові читачів документи і матеріали видатного політичного і військового діяча України першої чверті ХХ ст.. Симони Петлюри, його дружини Ольги і доньки Лесі

Previous Next

Книга розкриває заборонену донедавна тему особистих стосунків видатного письменника-класика кінця ХІХ – початку ХХ ст. Володимира Галактіоновича Короленка з Тетяною Олександрівною Богданович, журналісткою, письменницею, автором історичних романів для юнацтва. 

Previous Next

До уваги науковців, студентів та любителів вітчизняної історії пропонуємо видання, яке продовжує серію публікацій документів з історії Полтавського козацького полку середини XVII – XVIII століть. Сьомий том містить Список іменний Полтавського полку 1735 р.

Previous Next

У другому, доповненому та уточненому, виданні книги (1-ше вийшло у 2013 р.) викладено відомості про спільність родоводу всесвітньо відомих особистостей: натураліста В.І. Вернадського (1863-1945) та письменника В.Г. Короленка (1853-1921).

Previous Next

Лубенщина - прадавня українська земля, південний форпост Київської Русі (Руси – України), яка першою приймала і стримувала набіги чисельних кочових народів (печенігів, половців, татаро-монголів та ін.).

Previous Next

У цій роботі охарактеризовано історію одного архітектурного об’єкту – будинку №16 по Першотравневому проспекту у місті Полтаві – від ХІХ століття до початку створення Полтавського музею авіації і космонавтики.

Previous Next

У виданні наведені спогади сучасників – учнів та колег про видатного вченого в галузі гастроентерології, талановитого педагога і учителя, харизматичну особистість – доктора медичних наук, професора Ірину Іванівну Дегтярову.

Сторінка 1 із 8

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk