• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Мої віхи – це важливі моменти, під час яких відбувалося переосмислення мною життя і цінності протягом декількох років.

Кожна з них, подібно до часів року, наповнює душу своїм кольором, візерунками, словами, музикою.

Вони минущі, можливо, незначні для інших, але саме вони опромінюють душу і додають сил для продовження шляху.

 

В книзі зібрані основи приготування страв. Теми зручно розміщені як по видах страв, так і по видах продуктів – все можна подивитися по змісту. Це дуже зручно. Набір продуктів у стравах здебільшого поданий в порядку їх використання при приготуванні, а дії – в порядку їх виконання. Автор є прихильником того напряму кулінарії, де поціновується смак натурального продукту з невеликою кількістю спецій, але кожний може змінювати набір спецій за своїм смаком. Майже кожний рецепт містить в собі ще кілька або багато різновидів даної страви. Розуміючи сутність процесу, ми обираємо ті різновиди страв, які нам до вподоби, або придумуємо їх самі. Міститься безліч різних корисних порад-ізюминок, без яких так часто не виходить робота. Вони  і в окремій темі «Корисні поради» і біля відповідних тем, і в самому тексті.

Третя книга «Видатні люди Великобагачанщини», прадавня історія краю, її сьогодення, та головне – видання-літопис Великобагачанщини яким він не завершиться, адже попереду в наших земляків безліч яскравих життєвих та трудових перемог, які примножать її давню історію. Інакше бути просто не може, бо всі ви, дорогі великобагачанці, - видатні, працьовиті, обдаровані  й щедрі на добро.

Книга є продовженням збірки, що вийшла раніше, в якій представлені статті відомого дисидента часів Радянського Союзу, що написані на актуальні теми як СРСР, так і незалежної України. Вони вміщують погляди автора на причини проблем, що стоять перед нами та нашою країною останнім часом, шляхи їхнього вирішення, а також спогади й оцінку окремих політиків.

Книга розрахована на широке коло читачів.

У книзі ведеться мова про пам’ятні події на Чутівщині у XVІІ столітті: перебування тут І.С.Мазепи, обрання його гетьманом України, початок державницької діяльності, вплив на подальшу долю української держави. Книга розрахована на широке коло читачів.

«Серпневий зорепад» - друга збірка Володимира Вертія. Про що вона? Про вічні цінності людського буття. Про будні і свята, про війну і мир, про кохання і поривання.

Тут зібрані твори різнопланові та різножанрові, поетичні і прозові, різні за тематикою та настроєм. Усі вони насичені теплом, великою любов’ю до родини, до людей, до рідної землі, до життя.

Previous Next

До четвертого числа «Мачуського збірника» ввійшли статті та публікації учасників Четвертої наукової конференції «Мачуська земля: минуле та сучасність» (11 жовтня 2019 р.), а також розвідки науковців присвячені історії нашого краю. Для краєзнавців, істориків, археологів, етнологів, мовознавців, музеологів та усіх хто цікавиться Мачуським краєм.

Previous Next

Упорядники: Федорова М.А., Влезько Н.В. – Полтава: ТОВ «АСМІ», 2020. – 236 с

До збірника включені матеріали, які були оприлюднені на Всеукраїнській науково-практичній онлайн конференції, що проходила у вересні 2020 р. у Полтавській ОУНБ ім. І. П. Котляревського і була присвячена 125-й річниці від дня заснування головної книгозбірні Полтавщини – Полтавської ОУНБ ім. І. П. Котляревського. Для науковців, краєзнавців, бібліотекарів, книгознавців, бібліотекознавців, істориків, а також широкому колу читачів.

/Л.В. Лебедик, В.Ю. Стрельніков, М.В. Стрельніков. – Полтава: АСМІ, 2020. – 303/

Рекомендацій науковців з приводу застосування сучасних технологій навчання і методик викладання дисциплін потребують не лише педагоги-практики, а й майбутні педагоги. Заклади освіти мають надавати набір освітніх послуг згідно освітньої траєкторії, побудованої самим учнем (студентом), надавши йому конкурентні переваги для повноцінного входження в суспільство.

Навчально-методичний посібник є систематизованим викладом алгоритмів застосування сучасних технологій навчання і методик викладання дисциплін у закладах освіти. Він буде цікавим усім, кого турбує питання: «Як зробити навчання життєво необхідним людині, максимально орієнтованим на її майбутнє?» – науковцям, педагогічним працівникам означених закладів освіти, студентам спеціальності «Освітні, педагогічні науки», батькам.

«Полтавщина Літературна» - це унікальний бібліографічний словник, що вражає кількістю зібраного й опрацьованого матеріалу. Це літературна енциклопедія, робота над якою велася понад 55 років. Охоплює період від XVII століття до наших днів. До словника увійшли понад 3 тисячі довідок про авторів літературних, публіцистичних, критичних творів, спогадів, щоденників, перекладів, підручників, навчальних посібників тощо – діячів культури, науки, громадсько-політичних і релігійних рухів та окремих особистостей, життя яких пов’язане з історичною Полтавщиною. Тут уміщені відомості з напівзабутих місцевих джерел, на сьогодні малодоступних і рідкісних. Зібраний матеріал засвідчує невичерпне багатство творчого потенціалу Полтавщини, її вагомий внесок у формування та розвиток української і світової культури.

Видання розраховане на широке коло науковців, краєзнавців, студентів, учнів і усіх, кому небайдужа історія та культура України.

Книга вийшла накладом 100 примірників за кошти обласного бюджету

 

Сторінка 1 із 24

Image
Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk