• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавщина активно готується до проведення книжкової виставки-ярмарки «ПОШУК»

Сьогодні у Полтавській обласній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбулося робоче засідання оргкомітету з проведення в Полтаві універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК».

Серед присутніх -  заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, керівники провідних полтавських бібліотек, видавці та ін.

На сьогодні заявки на участь у виставці подали понад 20 видавництв та видавничих організацій із м. Києва, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Харківської, Сумської та Донецької областей. Полтавщину представлять 5 видавництв. Майже 20 видавництв буде представлено через книгорозповсюджувальні організації та окремих приватних осіб-підприємців.

Організаторами було презентовано проект програми виставки-ярмарку з урахуванням пропозицій від учасників. У книжковій події візьмуть участь поети, письменники, науковці, майстри народної творчості, краєзнавці та ін.

Низку видавництв презентуватимуть їхні керівники, які одночасно є авторами: Василь Теремко (Видавничий центр «Академія», м Київ), Володимир Шовкошитний (Видавниче підприємство «Український пріоритет, м. Київ), Ганна Грибан  (Видавництво «Дивосвіт», м. Полтава). Декілька видавництв делегувало авторів, з якими вони традиційно співпрацюють:  Раїсу Плотнікову, Олену Колінько та ін.

Також до заходу долучаться майже 30 учасників акції «Книжковий дворик на колесах» з Львівщини. Делегацію очолює Любов Хомчак – знана в Україні громадська і літературна діячка, яка активно сприяє популяризації української книги та промоції вітчизняних видавництв.

Під час виставки заплановано проведення тематичних презентацій, тренінгів, семінарів, автограф-сесій, поетичних батлів, майстер-класів, благодійних акцій, експонування ілюстрацій, картин та книг із приватних колекцій видавців тощо.

Серед цікавинок книжкового заходу – інтерактивний куточок «Друкарська майстерня», де відвідувачі зможуть ознайомитися з етапами створення книги та оцінити подвижницький труд видавців.

Інформаційну підтримку заходу забезпечать регіональні та всеукраїнські ЗМІ.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image

Книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК»

k1.png
k2.png
k3.png
k4.png
k5.png
k6.png
k7.png
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk