Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Зоря Полтавщини» відзначає 180 років із дня заснування. Зібралися, як говорили упродовж заходу, в родинному колі. Зорян вітали друзі, колеги, шанувальники, студенти-короленківці. Поздоровили видання із потужною датою Вікторія Пилипенко (Viktoria Pilipenko) та Юрій Варченко.
#Зорі_Полтавщини_180. Многая літа!
#ПОШУК_Полтава

Previous Next

У 46-ій аудиторії ПНПУ імені В.Г. Короленка мовознавець Микола Зубков саме розповідає про Кобзаря, але не так, як ми зазвичай слухаємо у школі. Його лекція має тему «Нецензурований і незнаний Шевченко. Автентичний «Кобзар».

Previous Next

Поспішаємо поділитися гарними новинами. О 15.00 у ПОУНБ імені І.П.Котляревського відбудеться нагородження учасників універсальної виставки-ярмарку "ПОШУк". А ще буде обрано кращу книгу! Такого пропустити не можна, 😊 Приходьте й дізнаєтеся першими!

Previous Next

Другий день #ПОШУКу розпочинається! Видавці, автори й мастри вже чекають відвідувачів. Хто ще не поповнив свою книжкову колекцію черговою новинкою? 🤨Тут ви знайдете купу цікавинок! Не баріться, перші заходи вже стартують о 10.00 у ПОУНБ імені І.П.Котляревського. Чекаємо зустрічі! 😉
#ПОШУК_Полтава

Previous Next

Сьогодні у Полтавській обласній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбулося робоче засідання оргкомітету з проведення в Полтаві універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК».

Книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК»

k1.png
k2.png
k3.png
k4.png
k5.png
k6.png
k7.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk