• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У ЦНАПах Лубенського району триває набір до «Гвардії наступу»

Заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін разом із головою Лубенської РВА Сергієм Сіряченком відвідали центри надання адмінпослуг, в яких проводять набір добровольців у межах національної кампанії «Гвардія наступу». Це ЦНАПи Лубен та Пирятина. У кожному працюють фахівці-консультанти Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби України.

«Україна ретельно готується до того, щоб повністю викинути окупантів зі своїх земель, нарощує наступальні можливості. Наш народ щоденно демонструє надзвичайну стійкість і сміливість у боротьбі проти російського ворога. Відбувається запис добровольців до лав 8 штурмових бригад, які формують у межах добровільної рекрутингової кампанії під егідою МВС «Гвардія наступу», – розповів Максим Калінін. – Сьогодні ми подивилися, як триває набір до штурмових бригад. У ЦНАПах фахівці надають вичерпні консультації щодо проходження служби в тій чи іншій бригаді. Також допомагають охочим подати заявки онлайн».

Всеукраїнська компанія «Гвардія наступу» стартувала минулого тижня. 

Як розповів інспектор із кадрового забезпечення, лейтенант Ярослав Марченко, на конкурс до штурмової бригади «Лють» подають найбільше заяв. Також охочі приходять до райвідділів поліції.

«Лють» – це підрозділ, який звільнюватиме наші окуповані території. Щоб вступити до нього, потрібно подати анкету та відповідні документи, потім пройти тестування у Полтаві. Потім кандидати проходять військово-лікарську комісію та співбесіду. Після цього їх направляють на навчання, яке триває 3 місяці», – розповів Ярослав Марченко.

Під час навчання доброволець уже працюватиме в поліції та отримуватиме грошове забезпечення, потім буде розподілений на позиції. Сама бригада може знаходитися на лінії фронту від одного дня – до двох із половиною місяців, після чого дають відпочити від 10 до 30 днів. По закінченню війни бригада не буде розформована, вона залишиться. Працівники зможуть обрати: або залишитися у бригаді на місці дислокації, або вступити до миротворчих місій за кордоном.

Заступник командира батальйону по роботі з особовим складом Національної гвардії України капітан Сергій Галага розповів, що до Нацгвардії набирають 6 бригад.

«Відбираються кандидати за особистим бажанням, ніяких повісток тут не вручають, – сказав Сергій Галага. – За особистим бажанням після роз’яснень ми відбираємо заяву з особистими даними, особа нашим транспортом направляється для проходження військово-лікарської комісії. Потім її направляють у вибрану частину. Повинні бути тільки мотивовані особи. Зараз люди проявляють більше цікавості, є перші відібрані й ті, хто проходять комісії». 

Як розповіла представниця Державної прикордонної служби сержант Дарина Ангелова, підрозділ займатиметься обороною та контрнаступом у Криму, Донецькій і Луганській областях.

Голова Лубенської РДА Сергій Сіряченко наголосив, що в ЦНАПах району проводиться відповідна робота, щоб роз’яснити людям, що вступ до «Гвардії наступу» – це не мобілізація. 

«Людям пояснюють, куди залучатимуть підрозділи, яку вони отримуватимуть заробітну плату. А головне – що кожен повинен розуміти, що ми маємо звільнити нашу територію від окупантів. Тому маємо одну мету – перемогу, наближаємо її разом», – сказав Сергій Сіряченко.

Загалом на Полтавщині набір до бригад проводять у шести ЦНАПах – у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах, Горішніх Плавнях та Пирятині.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk