• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Обласний конкурс „Краща книга Полтавщини - 2018"

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації оголошено з 01 вересня 2018 року до 01 жовтня 2018 року прийом заявок для участі в обласному конкурсі „Краща книга Полтавщини - 2018".

Мета конкурсу – сприяння максимальному задоволенню культурно-освітніх потреб населення області у вітчизняній книжковій продукції, підвищення рівня книговидавничої справи на Полтавщині, популяризації творчості місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги.

Основні завдання конкурсу – стимулювання професійного зростання фахівців видавничих організацій, їх конкуренції, підвищення статусу професій, пов'язаних із видавничою справою, сприяння у виданні творів сучасних місцевих авторів, виявлення кращих видань місцевих авторів, забезпечення високого професійного рівня підготовки видань та розвитку мовної культури.

У конкурсі можуть брати участь – видавництва, видавничі організації, поліграфічні підприємства, науково-дослідницькі, навчальні та бібліотечні заклади, громадські та творчі організації.

Заявка на участь, відповідно до Положення про обласний конкурс „Краща книга Полтавщини", подається Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Конкурс проводиться у таких номінаціях:

„Краще історико-краєзнавче видання" – подаються наукові та науково-популярні дослідження, пізнавальна та навчальна література (крім підручників), довідкові та енциклопедичні видання з історії краю, біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури.

„Краща університетська книга" – подаються навчальні посібники, фундаментальні дослідження полтавських вчених, викладачів вищих навчальних закладів.

„Краща поетична збірка" – подаються поетичні збірки полтавських авторів.

„Краще прозаїчне видання" – подаються романи, повісті, збірки оповідань, новел, есе полтавських авторів.

„Краще видання для дітей та юнацтва" – подаються прозові та поетичні твори, пізнавальна література для дітей та юнацтва.

„Культура і мистецтво" – кращі високохудожні видання, присвячені культурі і мистецтву.

„Краще іміджеве видання" – подаються видання, які спрямовані на створення певного уявлення, іміджу (образу), товару, бренду (економічного або політичного) або ідеї.

„Гран-прі" обласного конкурсу „Краща книга Полтавщини" – унікальні, фундаментальні видання універсальної тематики, які стали подією у вітчизняному книговиданні.

Видання на конкурс подаються видавництвами, видавничими організаціями, поліграфічними підприємствами, науково-дослідницькими, навчальними та бібліотечними закладами, громадськими та творчими організаціями (за погодженням із авторами видань).

До участі у конкурсі можуть бути представлені кілька видань від одного видавництва, але не більше трьох у кожній номінації.

Не допускаються до участі видання, які вже перемагали у конкурсі у минулі роки та були перевидані.

Заявки просимо надсилати до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації за адресою: вул. Соборності, 45, к. 505, м.Полтава, 36014.

Контактний телефон: (0532) 56-41-16.

 

ЗАЯВКА
на участь у конкурсі «Краща книга Полтавщини»

 1. Видавництво (найменування, місцезнаходження), телефон__________________________________

 2. Назва книги, автор ___________________________________________________________________

 3. Номінація____________________________________________________________________________

 4. Анотація  на книгу____________________________________________________________________

 5. Відгуки в пресі (якщо є)________________________________________________________________

 6. Дата подання заявки __________________________________________________________________

 

 

          _________________                         __________________                       ________________                                          
                   керівник                                                 підпис                                           (П.І.Б)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk