• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Сергій Удовиченко «Гарно жити на Україні»

«Я пишаюся тим, що я – українець! Так, я чистий, корінний українець. І щасливий тим, що народився в раю, де чути шелест трав і дерев, де пахне різнобарвними, чарівними квітами.

Земля, де кожен день чути різноманітне щебетання птахів, дзижчання комах, де велике сонце обігріває нашу Полтавську землю, де блакитне , чисте і мирне небо, де золотою оправою колосяться рідні поля, де течуть, виблискуючи на сонці, річки і озера. А я любуюся кожен день і насолоджуюся чистим, сонячним повітрям, де знаходять спокій і розраду моя душа і моє серце. Де моє родове коріння, моя рідна, дорога сім’я!»

 Такими рядками починає свою книгу автор поетичного видання Сергій Удовиченко. У своїх творах поет розповідає про життя людей,зокрема, велика кількість віршів присвячена жителям села Лютенька Гадяцького району нашої Полтавської області та  односельцям мого рідного села Баранівка. В них немає неправди та нереальних подій, а лише пережите самим автором.

Збірник  віршів «Гарно жити на Україні» допомагали створити гарні друзі та добрі знайомі автора.

Видання було надруковане у видавництві «Гадяч» накладом 50 екземплярів.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk