![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
Збірка є іміджевою складовою брендінгу Кременчука, вийшла в світ до 450-річчя міста і носить науковий, краєзнавчий та мистецький характер одночасно. Це видання – цілісний інтерактивний образ міста Кременчука від прадавніх часів до сьогодення і навіть майбуття: добірка з 300 картин у супроводі з історичними розвідками, календар на три роки, дві краєзнавчі гри, відеоекскурсія, музична і кулінарна сторінки, 8 авторських архітектурно-паркових проектів.