• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ ДО ДЕПАРТАМЕНТУ

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації (далі — Департамент) співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

 

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в Департаменті, згідно із Законом «Про запобігання корупції». Всі повідомлення розглядаються головним спеціалістом, який здійснює у Департаменті організацію роботи щодо запобігання та виявлення корупції, згідно з вимогами законодавства.

 

Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути як письмовим, так і усним.

 

Письмове повідомлення може надійти поштою на адресу: 36001, м. Полтава, вул. Соборності, 45, к. 503. У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка  «Про корупцію».

 

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 

Повідомити про корупційне правопорушення:

 

(+380532) 50-23-54 (який працює у робочі дні з 8.00 до 17.00, в п`ятницю до 16.45 (крім обідньої перерви) )— Пильщікова Ірина Ігорівна, головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk