Image

Для осіб із порушенням зору

ОБГОВОРЮЄМО ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «Про План заходів з реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини в Полтавській області на період до 2020 року»

На виконання Указу Президента України від 08 квітня 2013 р. № 201 „Про Стратегію захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року", розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2013 р. № 701 „Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року" та з метою забезпечення врахування пропозицій і рекомендацій усіх заінтересованих сторін пропонуємо для обговорення проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про План заходів з реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини в Полтавській області на період до 2020 року». Зауваження та пропозиції надсилати до 20 листопада 2013 року на електронну адресу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Контактний телефон: 7-23-53.  

 

 

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk