• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Національна самосвідомість та історична пам'ять – головна зброя в боротьбі України з зовнішньою агресією

18 листопада 2015 року у залі засідань Вченої ради Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка відбувся «круглий стіл» з такою назвою. Його ініційовано головою обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій Іваном Лантухом, підтримано Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. У засіданні взяли участь голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вадим Штефан, голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб, учасники Революції Гідності, ветерани, учасники АТО, волонтери, науковці-історики Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, представники громадських організацій та засобів масової інформації. Учасників зібрання привітав ректор вишу Микола Степаненко. Засідання приурочено до Дня Гідності та Свободи, який відзначатиметься в Україні 21 листопада.

У своїх виступах учасники «круглого столу» доктор історичних наук, професор кафедри історії України ПДПУ ім.В.Короленка Петро Киридон, кандидат історичних наук Віктор Ревегук та багато інших зазначали, що внаслідок Революції Гідності Україна отримала шанс стати європейською державою, яка кожному гарантуватиме захист прав і свобод та достойний рівень життя.

На цьому шляху наша країна зіткнулися з відкритою збройною агресією. На що в першу чергу розраховував ворог? На те, що серед українців знайдеться маса ностальгуючих за минулим, слабкодухих та байдужих і в суспільстві розпочнеться безлад і внутрішні протистояння.

Але виявилося зовсім навпаки. Військова агресія лише згуртувала націю.

Добровольці, ризикуючи життям, йшли в зону АТО. За мобілізацією до лав ЗСУ було призвано понад 10 тис. полтавців.

Численні групи волонтерів забезпечили надійний тил. В області діє понад 100 незареєстрованих громадських об'єднань, окремих волонтерів та волонтерських груп, які надають системну допомогу військовим.

Країна стала єдиним військовим табором, зруйнувавши плани ворога на перемогу.

Проте агресор не полишив свої плани і перейшов до облоги. Цей стан більш небезпечний, бо присипляє увагу, розслабляє. Ми не повинні втрачати пильності. Сьогодні маємо винести уроки минулого і налаштуватися до продовження боротьби до переможного кінця.

Учасники зібрання ухвалили відозву до громадськості із закликом до консолідації та спільної розбудови незалежної розвиненої сучасної європейської України.

Image

Анонси

28.06.2024 – запрошуємо на унікальну подію «Полтавщина туристична» в ПДАУ
Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk