Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Національна самосвідомість та історична пам'ять – головна зброя в боротьбі України з зовнішньою агресією

18 листопада 2015 року у залі засідань Вченої ради Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка відбувся «круглий стіл» з такою назвою. Його ініційовано головою обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій Іваном Лантухом, підтримано Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. У засіданні взяли участь голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вадим Штефан, голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб, учасники Революції Гідності, ветерани, учасники АТО, волонтери, науковці-історики Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, представники громадських організацій та засобів масової інформації. Учасників зібрання привітав ректор вишу Микола Степаненко. Засідання приурочено до Дня Гідності та Свободи, який відзначатиметься в Україні 21 листопада.

У своїх виступах учасники «круглого столу» доктор історичних наук, професор кафедри історії України ПДПУ ім.В.Короленка Петро Киридон, кандидат історичних наук Віктор Ревегук та багато інших зазначали, що внаслідок Революції Гідності Україна отримала шанс стати європейською державою, яка кожному гарантуватиме захист прав і свобод та достойний рівень життя.

На цьому шляху наша країна зіткнулися з відкритою збройною агресією. На що в першу чергу розраховував ворог? На те, що серед українців знайдеться маса ностальгуючих за минулим, слабкодухих та байдужих і в суспільстві розпочнеться безлад і внутрішні протистояння.

Але виявилося зовсім навпаки. Військова агресія лише згуртувала націю.

Добровольці, ризикуючи життям, йшли в зону АТО. За мобілізацією до лав ЗСУ було призвано понад 10 тис. полтавців.

Численні групи волонтерів забезпечили надійний тил. В області діє понад 100 незареєстрованих громадських об'єднань, окремих волонтерів та волонтерських груп, які надають системну допомогу військовим.

Країна стала єдиним військовим табором, зруйнувавши плани ворога на перемогу.

Проте агресор не полишив свої плани і перейшов до облоги. Цей стан більш небезпечний, бо присипляє увагу, розслабляє. Ми не повинні втрачати пильності. Сьогодні маємо винести уроки минулого і налаштуватися до продовження боротьби до переможного кінця.

Учасники зібрання ухвалили відозву до громадськості із закликом до консолідації та спільної розбудови незалежної розвиненої сучасної європейської України.

Image

Анонси

11 грудня 2019 року - огляд стану проведених робіт на автодорозі місцевого значення О1725363 /Р-42/ - Шишаки - Сагайдак – Поділ за участі голови облдержадміністрації Олега Синєгубова
10.12.2019-засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області
11.12.2019 - презентація книги «Калинове гроно. Том V. Антологія творів полтавських літераторів ХХ-ХХІ століть для дітей»
05.12.2019 - зустріч керівників громадських організацій національних спільнот області з керівництвом Департаменту культури та туризму
06.12.2019 - презентація Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
06.12.2019 - урочистості до Дня збройних сил України та Міжнародного дня волонтера
05.12.2019 - церемонія нагородження найактивніших волонтерів та волонтерських спільнот області
04.12.2019 - презентація світлин військового кореспондента Володимира Лазарєва

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk