![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
ІІІ-я Універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК» («Полтавська Оаза Шанувальників Української Книги») відбулася 22–23 вересня 2023 року у м. Полтаві.
«ПОШУК» – 2023 присвячено Міжнародному дню миру, встановленому резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.
До участі у ПОШУК-2023 планували долучитися близько сорока видавництв з різних регіонів України, автори, журналісти, науковці, творчі колективи, майстри народної творчості. Підготовлена насичена презентаційна програма (авторські зустрічі, автограф-сесії, поетичні вистави, лекції, майстер-класи, стендап-комедія та ін).
Проте, на виконання рекомендацій Ради оборони Полтавської області обмежено публічні масові заходи культурно-мистецького спрямування, у зв’язку з чим «ПОШУК» - 2023 пройшов у іншому форматі, без проведення книжкового ярмарку.
На різних локаціях міста реалізовано частину із запланованих (понад 20) заходів ПОШУКу, які мали позитивний резонанс у медіа та серед учасників: авторські презентації книжкових новинок (казок у жанрі хорор для дорослих та дітей «Казки баби Гавришихи», поетичних збірок, фантастики, фотопоеми про Україну, унікального історичного довідника «Московія проти України. Двобій на розвилках історії»), лекції істориків, мистецький вечір юних поетів, творчі авторські вечори.
Серед цікавинок «ПОШУК»-2023: «Кава з владикою» – розмова з Митрополитом Полтавським і Кременчуцьким Федором ПЦУ, презентація Першої он-лайн радіостанції аудіокниг в Україні «SLUHAVKA», презентація ютуб-каналу «КАНАЛ ЦБО ЗСУ», майстер-клас для дітей «Фантастичні пригоди песика Патрона».
Фотогалерея. Книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК-2023»
Довідково про «ПОШУК»:
Проводиться з 2018 року з ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю облдержадміністраціїза сприяння Полтавської обласної ради спільно з Департаментом культури і туризму облдержадміністрації.
Мета заходу – промоція українськомовної книги, популяризація українських видавців та авторів, підвищення культури читання, сприяння безпосередній комунікації читачів, авторів й видавців у комфортному середовищі, можливість активного залучення цільової аудиторії, обміну контактами, презентація нових імен (авторів, видавництв), вивчення попиту на конкретну книжкову продукцію, концентрація на одному майданчику значної кількості книжкових новинок від українських видавців, можливість контакту з органами влади, реалізація книг, поліграфічної продукції, сувенірів, безкоштовний виставковий простір, а також сприяння формуванню позитивного іміджу та туристичної привабливості регіону.
Програмні партнери:
Медіа-партнери:
Сторінки ПОШУКу в соціальних мережах: