• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі (Створення рекламних/іміджевих відеороликів та поширення інформації, авторських матеріалів про діяльність)

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритих торгів

1.

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації

вул. Соборності, 45, м. Полтава, Полтавської області, 36014;

код ЄДРПОУ 36274395;

органи державної влади та органи місцевого самоврядування, відповідно до п.1 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

2.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Створення рекламних/іміджевих відеороликів та поширення інформації, авторських матеріалів про діяльність органів державної влади роз'яснювального характеру в мережі Інтернет (ДК 021:2015 – 92400000-5 «Послуги інформаційних агентств»);

 

3.

Кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг:

вул. Соборності, 45, м. Полтава, Полтавської області, 36014.

кількість – 1 послуга.

4.

Очікувана вартість предмета закупівлі:

955000.00 грн.

5.

Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг:

З моменту підписання договору

до 31.12.2021 р.

6.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій:

15.03.2021 р.

7.

Умови оплати:

Розрахунки здійснюються за фактично надані послуги щомісячно протягом 20 (двадцяти) календарних днів після підписання Замовником відповідного акту наданих послуг.

8.

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції:

 

Під час проведення процедури закупівлі всі документи, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, учасник надає автентичний переклад даного документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.

9.

Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати):

28650,00 грн.

10.

Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті цього Закону:

Дата і час розкриття отриманих тендерних пропозицій визначаються електронною системою закупівель автоматично.

11.

Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях:

0,5 відсотку від очікуваної вартості закупівлі.

12.

Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування):

Не застосовується.

 

Технічні, кількісні та якісні характеристики предмета закупівлі

Послуги інформаційних агентств (Створення рекламних/іміджевих відеороликів та поширення інформації, авторських матеріалів про діяльність органів державної влади роз'яснювального характеру в мережі Інтернет)

Зміст та обсяг послуг спрямовані на загальне підвищення поінформованості населення щодо діяльності Полтавської обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів, підпорядкованих підприємств (установ, організацій та закладів), посадових осіб, їх ініціатив і заходів, зокрема щодо підготовки й виконання місцевих програм соціально-економічного, культурного та гуманітарного розвитку регіону, щодо виконання інших завдань, функцій та повноважень, покладених на них відповідно до вимог законодавства та вимог і пропозицій громадськості, за допомогою електронних засобів масової комунікації шляхом поширення:

створених текстових інформаційних матеріалів, які відповідають критеріям достовірності та обґрунтованості, тематично розкривають актуальні й соціально значимі питання; мають граматичну та стилістичну грамотність, змістовність, доступність і легкість викладу для сприйняття цільовою аудиторією;

створених коротких відеороликів, що передбачає використання професійного відеозаписувального та звукозаписувального обладнання, освітлювального обладнання та квадрокоптера (за потребою); включає знімальний час, включно з вимушеними перервами, доставкою оператора на локації (включає транспортні витрати) та подальшу обробку відео (у разі потреби включає режисуру, розробку сценарію, монтаж, графічні ефекти, заставки, титри);

створених рекламних та інформаційних матеріалів на веб-сайтах, платформах спільного доступу до інформації (Facebook та ін.), платформах спільного доступу до відео (Youtube та ін.), з оброблення даних та іншої пов'язаної з таким розміщенням діяльності.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk