• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

35 кілометрів дороги Чорнухи – Лубни повністю відремонтовано

Місцеву дорогу Чорнухи – Лубни, яка ще рік тому вся перебувала в аварійному стані, повністю оновили.

Про це розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Очільник області зазначив, що довгий час автошлях перебував в аварійному стані. Жителі щонайменше 11 населених пунктів  змушені були долати зайвих 85 км через місто Пирятин, щоб дістатися до районного чи обласного центру.

"Ремонти доріг за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" – це, перш за все, використання нових технологій укладання асфальтного покриття, а не ямкове латання", – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов".

Зараз дорога Чорнухи-Лубни протяжністю 35 км з новим якісним асфальтом,  облаштованим узбіччям, освітленням, розміткою.

«Минулого року Полтавщина першою в Україні випробувала нову практику - залучення місцевих запозичень з державного банку.

На ремонт цієї дороги нам вдалося отримати 515 млн грн.  Роботи були розраховані на 4 роки, але вже через рік дорогу відремонтовано по всій протяжності, а за рахунок економії коштів оновлюємо всі 4 мости на цій трасі», – додав голова Полтавської ОДА.

Цей проєкт – яскравий приклад того, як програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» створює комфортні умови для людей,  - підсумував очільник області.

 

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk