• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На штабному тренуванні відпрацювали алгоритм дій органів і служб у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації взимку

Порядок дій у разі значного ускладнення метеорологічних умов узимку і виникнення надзвичайної ситуації відпрацювали на штабному тренуванні органів управління цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавщини.

Представники ДСНС, поліції, Служби автомобільних доріг, Агентства місцевих доріг, структурних підрозділів ОДА, підприємств, які надають послуги електро- й теплопостачання, райдержадміністрацій та територіальних громад відпрацювали кілька ввідних – змодельованих ситуацій – щодо погіршення погодних умов, обговорили алгоритм дій у межах штабу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

«Перед початком зимового періоду проводимо штабні тренування. З’ясовуємо, чи все налагоджено, щоб пройти цей час без ускладнень. Визначаємо готовність, щоб поки є час, виправити недоліки. На всеукраїнському відпрацюванні Служби автодоріг ми обговорили всі питання, що стосуються шляхів. На нашому тренуванні ситуацію розглядаємо значно ширше – моделюємо ускладнення не тільки на дорогах, а й у житлово-комунальній сфері, наприклад, припинення постачання тепла, електроенергії, газу», – розповів т.в.о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Віктор Стеблянко.

Представники профільних установ і служб поінформували про координацію діяльності й алгоритм дій, який буде застосований у разі виникнення тієї чи іншої ситуації.

Віктор Стеблянко звернув увагу на необхідність забезпечення матеріальних резервів на місцях і зазначив, що райдержадміністрації та територіальні громади мають також провести подібні штабні тренування.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk