• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві за програмою «Велике будівництво» відкрили відреставровану обласну філармонію

У п'ятницю, 22 жовтня, офіційно відкрили після реставрації Полтавську обласну філармонію – будинок колишньої хоральної синагоги та пам’ятку архітектури місцевого значення. Участь у заході взяли заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов і голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

«Більше ніж 10 років цей об’єкт не могли відновити. Неодноразово його намагалися добудувати, але з різних причин це не виходило. Минулого року ми додали його до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» й фактично за рік отримали результат. Велике будівництво – це не тільки нове будівництво чи реконструкція, це кінець епохи довгобудів, – заявив Кирило Тимошенко. – Ми добудовуємо і робимо те, що не робилося багато-багато років, а також будуємо нові школи, садочки та інші об’єкти соціальної інфраструктури».
Голова Полтавської ОДА назвав відкриття відреставрованої філармонії знаковою подією для всієї культурної спільноти міста.
«У 2016 році фактично зупинилася реставрація будівлі. Артисти понад 10 років поневірялися містом й орендували приміщення для репетицій і виступів. Ніхто не знав, скільки б це тривало ще, допоки філармонія не потрапила до програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», – сказав Олег Синєгубов.
Він додав, що два роки тому саме завдяки Главі держави, Офісу Президента, Кабміну, профільним міністерствам, команді облдержадміністрації вдалося розморозити й активізувати реставрацію філармонії.
«Полтавська обласна філармонія є першою пам'яткою архітектури місцевого значення, яку відновили в Полтаві за останні 7 років. Тепер ця будівля стане другим обласним сценічним майданчиком після театру імені Гоголя. Тут є потужна апаратура, яка коштує 25 млн грн. Ми з радістю будемо запрошувати до нас артистів національного рівня. Зал філармонії має 320 місць, об’єкт відповідає вимогам доступності», – зазначив Олег Синєгубов.
Будівля набула свого вигляду як зовні, так і всередині. В межах робіт утеплили фасад, замінили вікна та двері, відремонтували ґанки і встановили пандуси, оновили глядацьку залу, балкон, фойє, танцювальні й хорові зали, системи вентиляції та електропостачання, створили умови безбар’єрності, облагородили навколишню територію.
Загальна кошторисна вартість об’єкта становить 94 млн грн. Фінансували його за підтримки Президента України з Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk