• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

До Дня міста у Полтавському музеї авіації та космонавтики відкрили виставку «Погляд у минуле. Гортаємо сторінки історії музею»

 Для відзначення ролі  видатних українців та громадян міста, які передали до музею особисті речі та колекції, які на сьогодні є унікальними експонатами, у Полтавському музеї авіації та космонавтики відкрили виставку «Погляд у минуле. Гортаємо сторінки історії музею».

Ідея всесвітньовідомого вченого-українця, академіка в галузі ракетобудування Валентина Глушка стала поштовхом для формування  експозиції музею. Саме академіком були надані перші експонати – натуральна модель першого штучного супутника Землі ПС-1 1957 року та ілюмінатор космічного корабля.

 Як зазначила завідувач науково - дослідним сектором Полтавського музею авіації та космонавтики Марина Окара, офіційне відкриття експозиції Полтавського музею авіації та космонавтики відбулося на День міста Полтави – 23 вересня 2001 року за участі представників полтавської обласної та міської влади.

«Виставку ми присвятили нашим землякам, полтавцям, які протягом тривалого періоду, а це відстань у 30 років, коли формувався музей, надавали нам експонати, які ми зараз можемо переглянути. Ми презентуємо більше 100 експонатів. На виставці представлені ті речі, які нам надходили протягом цього солідного відрізку часу. Презентуємо речі, документи, нагороди, які належали військовим льотчикам та льотчикам цивільної авіації. Серед усіх цих речей є унікальні, яким 30-40 років. Виставку ми присвятили до круглого ювілею музею – 30 років. Сам музей був відкритий 2001 року на День міста 23 вересня. Серед учасників заходу виставку відвідали учні 10 класу школи №13, курсанти військового коледжу та безпосередні учасники нашого заходу», - розповідає Марина Окара.

«Цей музей є дійсно унікальним. У музейному фонді ми зібрали настільки унікальні речі, що історики, дослідники ракетно-космічної техніки з усього світу звертаються до нас з проханням вивчити, дослідити і зробити наукові публікації», - говорить завідуюча науково-дослідним сектором науково-освітньої роботи Ірина Пістоленко.

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk