• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтаву відвідала європейська делегація

У Полтаві розпочали цикл інформаційних заходів від Представництва Євросоюзу.

Європейські програми для України та можливості співпраці з Представництвом ЄС презентували на інформаційній зустрічі в Полтавській облдержадміністрації.

Сторони обговорили напрямки співпраці в освіті, культурі, малому та середньому бізнесі.

Візит делегації Представництва ЄС до Полтави та Кременчука  триває з 18 по 20 вересня.

Аби полтавці та кременчуківці  могли більше дізнатися про нові проекти, у містах організують зустрічі  й тренінги з  молоддю, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.

Радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова розповіла про Програми ЄС, підтримку учасників та умови співпраці. 

«Більшість наших завдань  - це втілення програм допомоги ЄС і технічної допомоги, а також  грантові програми. Нині  ЄС надає підтримку в усіх сферах реформування, які реалізують в Україні. Це й децентралізація, реформа державного управління, освіти та  медицини», - сказала Вікторія Давидова.

Докладніше радниця поінформувала про ініціативу EU4Business за якою надається технічна допомога та фінансова підтримка МСП. На них варто звернути увагу представникам малого та середнього бізнесу.

Цікава програми Erasmus+  для вчителів, викладачів та фахівців у сфері культури. За цією програмою вищі навчальні заклади можуть брати участь у програмах академічних обмінів.

«Креативна Європа» – найбільша грантова програма ЄС. Вона для тих, хто працює у культурній чи медійній сфері і має ідеї цікавих проектів.

Інформаційна кампанія «Будуємо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів.

Представники ЄС відвідують всі обласні центри країни. Вони роз’яснюють  важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між України та ЄС.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk