• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

95% закладів освіти Полтавщини працюють у штатному режимі

Минулого тижня Полтавщина, як і вся Україна, перейшла в «жовту зону». Згідно з цими змінами, дитячі садки, 1-4 класи початкової школи та спеціальні заклади продовжують роботу, незалежно від відсотку вакцинації. Заклади освіти, де на 80% щеплено персонал, також працюють у звичайному режимі. Решта – на дистанційній формі навчання. Наразі 1229 закладів освіти області працюють у звичному режимі. Це – 95% від усієї кількості. Про це йшлося на апаратній нараді 27 вересня.

«Полтавщина потужно працює в напрямку вакцинальної кампанії. На сьогодні понад 322 тис осіб області щеплені повністю», – зауважив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін.  

За його словами, нещодавно в селах Гаркушенці та Петрівці Миргородського району за участі волонтерів реалізували пілотний проєкт із вакцинації.  Він передбачав комунікаційну та роз’яснювальну роботи з населенням, дворові обходи. Таким чином за 10 днів було вакциновано 400 осіб.

«Це дуже хороший показник і приклад, як потрібно працювати. Можливо, такий досвід і така форма роботи залучення людей до щеплень буде масштабована не лише на 2 населені пункти, а й на всію територію України», – сказав Дмитро Лунін.  

«Ситуація з коронавірусом розвивається динамічно й прогресує. Поки що Полтавщина знаходиться в кінці рейтингу темпів розповсюдження хвороби, але для заспокоєння причин немає», – сказав в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Юрій Курилко.   

За його словами, відсоток щеплених осіб в області становить 23%. У Градизькій і Козельщинській громадах показник вакцинованого населення становить 50% населення – це одні з перших громад у державі, які мають такі статистичні дані.  

У зв’язку із запровадженням «жовтої зони» змінилися й умови надання освітніх послуг.

«Якщо на 23 вересня 105 закладів загальної і середньої освіти перейшло на дистанційну форму навчання, то на сьогодні – 31 заклад загальної середньої освіти. У Кременчуцькому районі – 4 із 107, Полтавському – 14 із 208, Лубенському – 5 із 96, Миргородському –  8 із 101», – зауважила директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.

22 заклади обласного підпорядкування працюють у штатному режимі. Серед закладів дошкілля в Лубенському районі не досягли 80% вакцинації 56 закладів із 123, Миргородському – 43 із 123, Полтавському – 76 із 246, Кременчуцькому – 25 зі 131.

Із 75 закладів позашкільної освіти свої послуги в штатному режимі надають 52 заклади. Із 30 закладів профтехосвіти  працює 29. Із 26 закладів фахової передвищої освіти – 17.  Серед ВНЗ на дистанційні й формі навчання знаходиться один заклад – ПНПУ імені Короленка.

 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk