• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Під час регіональної конференції обговорили основні аспекти фінансової дисципліни місцевих громад

У п’ятницю, 17 вересня, у Харкові, за ініціативи Рахункової палати та підтримки Європейських партнерів  відбувся II етап регіональної конференції «Посилення фінансової дисципліни місцевих громад. Роль та функції Рахункової палати».

Активну участь у конференції взяли керівники органів виконавчої влади Харківщини, Полтавщини, Сумщини, Луганщини і Донеччини, народні депутати, голови ОТГ, представники органів місцевого самоврядування, науковці.
Полтавщину представляв  голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, представники  облдержадміністрації та голови територіальних громад області.

Під час конференції порушено питання щодо здійснення контролю за використанням бюджетних коштів, обговорено шляхи зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни.

У своєму виступі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов зауважив: «Вкрай приємно було отримати запрошення до участі у конференції, щоб відверто проговорити питання, які безпосередньо турбують виконавчу владу в областях і органи місцевого самоврядування. В нинішніх умовах пандемії, коли в пріоритеті питання збереження життя та здоров'я людини, ми маємо забезпечити ефективну співпрацю на місцях, отримати, перш за все, не фіскальну, а сервісну функцію з боку органів фінансово-бюджетного контролю»,  - підсумував очільник Полтавської області.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk