• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олег Синєгубов взяв участь у представлені нового начальника Управління стратегічних розслідувань у Полтавській області

Новим начальником Управління стратегічних розслідувань у Полтавській області став Роман Світельський.

Учать у його представленні взяли начальник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Валентин Копаєв, голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, керівництво правоохоронних органів.

«Романа Світельського знаю давно. Цілком довіряю й надаю йому можливість формувати колектив. Вимоги, які ставить перед нами міністр і обставини такі,  що потрібно додати темпу, динаміки й активності, працюючи згідно з усіма вимогами», – зауважив Валентин Копаєв.

За словами голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, Управління стратегічних розслідувань області – один із важливих структурних підрозділів Нацполіції. 

«Разом із обласною радою на Полтавщині втілюємо програму підтримки правоохоронних органів. Разом із вами можемо працювати в напрямку зміцнення матеріально-технічної бази. Ми готові всіляко надавати підтримку й відкриті до співпраці, щоб підвищити ефективність вашої діяльності», – сказав Олег Синєгубов.

Роман Світельський подякував за підтримку та довіру керівництву Департаменту та керівництву області. 

«Регіон для мене не новий. Володію певною інформацією. Знайомий із багатьма особисто. «Планку» в роботі  поставлено високу. Хочу, щоб ми її тримали, ставилися до роботи відповідально й обов’язково дотримувалися закону», – сказав  Роман Світельський.

Image

Анонси

29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk