• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

До опалювального сезону комплексно підготовлені 90% об’єктів ЖКГ

Щодо стану готовності Полтавщини до зими, то загалом до прийдешнього опалювального сезону комплексно підготовлені 90% об’єктів ЖКГ від запланованих показників. Про це говорили 17 вересня на тематичному брифінзі в облдержадміністрації за участю заступника голови Полтавської ОДА Євгена Грекова та начальника управління житлово-комунального господарства та енергетики ОДА Едуарда Реви.

«Підготовка до опалювального сезону виходить на фінішну пряму. Зокрема, готовність житлового фонду становить 90%. Завершили підготовку й дошкільні заклади. Показник по закладах охорони здоров’я становить майже  96%», – зауважив Едуард Рева.

У дорожньо-мостовому господарстві роботи виконані на 91% від плану (проведено капітальний ремонт 471,9 тис. м2 міських вулиць та доріг). Підготовлена техніка, яка буде залучена до прибирання. Триває заготівля протиожеледної суміші.

Завершується підготовка водопровідно-каналізаційного господарства й становить 91,6 %, майже виконано план із заміни аварійних мереж.

Готовність теплового господарства складає 92,9%. На виконання ремонтних та підготовчих робіт на об’єктах теплопостачання залучено 51,4 млн. грн.

 

 

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk