• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Урожайність ранніх зернових на Полтавщині цього року зросла на 15%, зібрано на 315 тисяч тонн більше, ніж минулоріч

У Полтавській області цього року вже зібрано 1,7 мільйона тонн ранніх зернових, що 315 тисяч тонн більше, ніж минулого року. Урожай зібрали на третині сільськогосподарських угідь.

Підсумки жнив-2021 підбили на виїзній нараді в ПП «Нива» в селі  Баранівка Шишацької громади. 

За дорученням голови облдержадміністрації Олега Синєгубова його заступник Євген Греков відзвітував про результати збору врожаю в області.

«Цьогорічним урожаєм можемо пишатися. Показник доволі високий. Також бачимо й позитивну динаміку врожайності порівняно з минулим роком, вона зросла більше ніж на 15%. Позитивною є й динаміка щодо збереження площ озимих культур», – наголосив Євген Греков.

Заступник голови Полтавської ОДА зазначив, що таких високих результатів в області досягли завдяки аграріям та подякував їм за нелегку роботу.

Він вручив головному інженерові сільськогосподарського підприємства «Нива» Петрові Руденку відзнаку Президента України «Медаль за працю і звитягу».

Також Євген Греков ознайомився роботою багатогалузевого підприємства «Нива», яке працює 21 рік. На площі 1500 га висівають соняшник, ячмінь, кукурудзу, пшеницю, овес, гречку, просо.

«У нас є молочне стадо. За рік отримують 5,5 тисяч тонн молока. Є вівці, гуси, качки. Всі проблеми, які в нас виникають, намагаємося вирішувати на місці, – сказав директор ПП «Нива» Андрій Цьова. – У господарстві є своя пасіка та 5 га садка, де ростуть яблука, сливи, персики, черешні, малина».

Євген Греков зауважив, що дане підприємство бере активну участь у соціально-економічному розвитку громади, допомагає вирішувати побутові питання надають роботу жителям громади.

«У господарстві збережено тваринництво, незважаючи на всі складнощі галузі. Наше завдання активно співпрацювати, щоб і надалі розвивати тваринництво, і не лише зберегти існуюче поголів’я, а й збільшувати його», – сказав Євген Греков.

Такі виїзні наради облдержадміністрація проводить щотижня. Наступного планують відвідати Глобино.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk