• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавщині виділено понад 8,2 млн грн субвенції на створення 7 спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від насильства

9 серпня під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та за участю Першої леді Олени Зеленської відбулася онлайн-нарада щодо розбудови мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Участь у заході взяли голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, його заступник Катерина Рижеченко, голови територіальних громад, представники профільних департаментів та служб.

«Насильство – це серйозна проблема, яку зумовлює чимало чинників і факторів. Її вирішення – пріоритет на найвищому державному рівні, а протидія йому – одна із цілей та напрямів сталого розвитку нашої держави. Тут важливо консолідувати дії всіх гілок влади, громадського суспільства, органів місцевого самоврядування», – зауважив на загал Денис Шмигаль.

За словами Олени Зеленської, кількість випадків насильства зростає. Наявна статистика є доволі неповною, оскільки цю тему часто воліють замовчувати.

«Держава взяла на себе зобов’язання із протидії сімейному та гендернозумовленому насильству й розуміє всю глибину проблематики.  Доказом цього є надана субвенція на  розбудову мережі спеціалізованих служб підтримки», –  сказала Олена Зеленська.

Із цією метою в державному бюджеті на 2021 рік передбачено видатки на загальну суму 274,0 млн грн. «Розподіл субвенції – перший крок до розбудови мережі таких закладів, – наголосила Олена Зеленська.

У цьому році 125 громад узяли на себе зобов’язання створити 28 притулків, 39 денних центрів, 58 консультативних служб, для бригад соціально-психологічної допомоги буде придбано 40 авто. Розроблено єдині стандарти надання послуг. Наразі триває їхня апробація та опрацювання. У подальшому вони будуть передані громадам.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021 року № 696-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на створення мережі  спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у 2021 році» Полтавській області розподілено суму субвенції в обсязі 8233,115 тис. грн на створення 7 спеціалізованих служб – 2 денних центрів соціально-психологічної допомоги Пирятинській та Котелевській ТГ та 5 спеціалізованих служб первинного соціально-психологічного консультування осіб у Решетилівській, Миргородській, Семенівськеій, Щербанівській, Глобинській ТГ.

 

 

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk