• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Теплопостачання 109 мікрорайону м. Полтава повинно бути відновлене, – Олег Синєгубов

Питання щодо ситуації, яка склалася з теплопостачанням 109 мікрорайону м. Полтави обговорено сьогодні в ході апаратної наради у голови ОДА Олега Синєгубова.

 «Ми не залишаємося осторонь проблеми і виступаємо майданчиком для координації дій і надання допомоги органам місцевого самоврядування у вирішенні складної ситуації. Водночас основною скрипкою в цій роботі є Полтавська тергромада, яка відповідно до законодавства повинна забезпечити належне утримання й ефективну експлуатацію об’єктів ЖКГ, необхідний рівень та якість послуг населенню в цій сфері, – зазначив Олег Синєгубов. 

«Спільно з фахівцями нами напрацьовано дорожню карту. Для виправлення ситуації по-перше  потрібно завершити  процедуру внесення майна до статутного капіталу ТОВ «Полтаватепло», для того, щоб це товариство стало офіційним власником майна та мало змогу відновлювати свої потужності, по-друге – провести аудит заборгованості ТОВ «Полтаватепло», по-третє – вирішити питання щодо фінансування проектних робіт на встановлення нового котла», - зазначив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

За словами заступника голови Полтавської тергромади Євгена Рички після проведеного засідання в ОДА щодо ситуації навколо теплопостачання 109 мікрорайону владою міста Полтави відпрацьовано чіткі заходи по виправленню ситуації.

«Найближчим часом ми обов'язково зберемось, щоб відмоніторити  подальшу ситуацію по 109 мікрорайону Полтави та надати допомогу. Надалі плануємо щотижнево збиратись з питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років», - підсумував очільник області Олег Синєгубов.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk