• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині діє спеціальна програма боротьби з амброзією

В області  реалізується Програма фітосанітарних заходів із ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Полтавщини на 2019 – 2023 роки.

У межах Програми використовуються такі методи боротьби з амброзією: агротехнічні, механічні, біологічні й хімічні. Також проводиться роз’яснювальна робота серед населення, сільгоспвиробників, органів виконавчої влади щодо методів обстежень, виявлення наявних карантинних рослин та боротьби з ними.

Про це на апаратній нараді повідомив в.о. начальника ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області Олександр Овчаренко.

«Протягом цього року провели 12 обстежень старих вогнищ на площі 535,44 га. Оброблено осередки зараження засобами захисту рослин на площі 443,8 га, покошено – на площі 2136 га. У населених пунктах амброзію скошують перед цвітінням, ліквідовують рослини на смітниках. Для обприскування амброзії на узбіччях доріг, крайових смугах застосовуються гербіциди згідно з переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених для використання в Україні», – розповів  Олександр Овчаренко.

Учасниками Програми можуть стати всі громади. Станом на 3 серпня заявки на участь подали Пирятинська, Чутівська, Великобудищанська, Новооржицька, Лубенська громади.

Із огляду на подані заявки на фінансування заходів Програми в 2021 році для органів місцевого самоврядування необхідно 319,4 тис. грн.

Нині кошти виділені. Триває процес укладання договорів про здійснення міжбюджетних трансферів.

Інші громади мають у найкоротші терміни подати відповідні заявки та укласти договори.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що дана Програма спрямована вирішити проблеми, зокрема й проблему розповсюдження амброзії.

«Маємо насамперед проаналізувати проблематику. І спільно з громадами будемо працювати над її вирішенням. Кошти є. Програма профінансована в повному обсязі, – сказав Олег Синєгубов. – Дивно, що лише 5 громад нею скористалися. Адже амброзія розповсюджена на всій території області, а не лише в цих громадах». 

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk