• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Ефективність вакцинації у боротьбі з коронавірусом доведена й сягає 95%

На Полтавщині зафіксувано перший випадок штаму Дельта. Це –  вагома причина вакцинуватися від коронавірусу. Про це голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив під час апаратної наради 9 серпня.

«Є приклади населених пунктів в Україні, де вакцинація населення сягнула 70%. Там захворюваності на COVID-19 практично не фіксують. Укотре звертаємо увагу на необхідність проведення роботи з населенням, а також із підприємствами й установами, де виїзні бригади можуть провести щеплення», – зауважив Олег Синєгубов.  

За словами першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна, було проведено аналіз виявлених випадків коронавірусу за попередні два тижні. «95% хворих – це не вакциновані особи. Доводимо цю інформацію для роздумів усім», – сказав Дмитро Лунін.

«Ситуація на території України погіршується з боку східних територій. Кількість випадків захворюваності зростає. Майже у всіх областях уже виявлено штам «Дельта». Наше завдання – максимально дотримуватися усіх протиепідеміологічних заходів, – зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, –  за кількістю підтверджених випадків Полтавщина перебуває в нижній десятці серед регіонів. Знаходимося на плато, але з минулого тижня фіксуємо збільшення кількості хворих на коронавірус».

Наразі у лікувальних закладах знаходиться 45 пацієнтів, у реанімації – 6, блоках інтенсивної терапії – 19. Є пацієнти, які повернулися з відпочинку й отримують лікування.

Сьогодні на рівні держави є доручення працювати над забезпеченням достатньої кількості засобів індивідуального захисту в лікарнях. З’явилися нові стандарти щодо функціонування системи медичних газів у закладах медицини області. У кожному з 12 закладів, визначених для лікування COVID-хворих, має бути кріоциліндр, кисень, вироблений із повітря, рамка для відповідного забезпечення балонним киснем.

«Ефективність вакцинації у боротьбі з коронавірусом доведена й сягає 95%. Маємо достатню кількість вакцини в області. Продовжують діяти 93 пункти щеплень, пересувні бригади, амбулаторії, де можна вакцинуватися максимально зручно та безкоштовно», – підкреслив Віктор Лисак.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk