• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Дорожню карту з відновлення теплопостачання 109-го мікрорайону Полтави обговорили в ОДА

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков провів робочу нараду щодо вирішення питання забезпечення теплопостачанням жителів 109-го мікрорайону Полтави. В заході взяли участь представники органів виконавчої влади області, обласної ради, Полтавської територіальної громади й підприємств «Полтаватеплоенерго» і «Полтаватепло».

Невідомий об'єкт«Ми не залишаємося осторонь проблеми і виступаємо майданчиком для координації дій і надання допомоги органам місцевого самоврядування у вирішенні складної ситуації. Водночас основною скрипкою в цій роботі є Полтавська тергромада, яка відповідно до законодавства повинна забезпечити належне утримання й ефективну експлуатацію об’єктів ЖКГ, необхідний рівень та якість послуг населенню в цій сфері, – зазначив Євген Греков. – Спільно з фахівцями напрацювали дорожню карту. Роботу котельні турбомеханічного заводу необхідно відновити. Змонтувати мережі й, зрозуміло, встановити котел. Мова саме про новий, який зберігається на території КАТП-1628. Крім того, потрібно перевірити технічний стан попереднього котла, який вирізали».

Євген Греков додав, що на роботи зі встановлення нового обладнання має обов’язково бути проєктна документація. Її треба розробити оперативно. «Полтаватепло» має оголосити тендер спочатку на проєктні роботи, а потім і на будівельні, тобто монтаж котла. Фахівці «Полтаватеплоенерго» й житлово-комунального господарства, зокрема й виконкому Полтавської міськради, мають включитися в проведення техобстеження на котельні, щоб допомогти у формулюванні технічного завдання.

Інший важливий аспект – сума боргів, які наразі є в ТОВ «Полтаватепло». Аудит його заборгованості мають провести саме підприємство і міська влада.

«Покроковий план дій уже розроблений. Його треба виконати, щоб люди були з теплом, – зазначив Євген Греков. – Водночас розуміємо, що подача опалення з котельні турбомеханічного заводу – це тимчасове рішення. Щоб надалі щороку такої ситуації не виникало, розглядаємо варіант теплопостачання з котельні на вулиці Квітучій. Нині там потужностей недостатньо для опалення будинків 109-го мікрорайону, тож об’єкт потребує реконструкції. Наразі основне питання – своєчасно запустити котельню ПТМЗ. Ситуація з забезпечення теплом жителів 109-го мікрорайону – на контролі в голови облдержадміністрації Олега Синєгубова. Є розуміння з боку керівництва турбомеханічного заводу, підтримка обласної ради. Осторонь цієї проблеми не залишимося й не дамо пустити її на самоплив, адже це здоров’я і добробут тисяч людей».

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk