![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
Шановні військовослужбовці – зв’язківці! Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем військ зв’язку!
Ви завжди демонструєте фаховість, мужність, відповідальність і зразкове виконання військового обов’язку. З нагоди свята висловлюю глибоку шану і вдячність ветеранам військ зв’язку, працівникам Збройних Сил України та членам сімей військовослужбовців, усім тим, хто своєю працею зміцнює авторитет і помножує традиції військ зв’язку.
Бажаю вам міцного здоров’я, миру та благополуччя , успіхів у службі, нових досягнень у подальшому розвитку військ зв’язку та зміцненні обороноздатності держави!
Олег СИНЄГУБОВ, голова Полтавської обласної державної адміністрації