• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Катерина Рижеченко відвідала Полтавський обласний соціальний центр матері та дитини

5 серпня заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати Полтавської облради Наталія Гранчак та Юлія Цибульська в межах робочої поїздки відвідали Полтавський обласний соціальний центр матері та дитини в Омельнику.

Як розповіла в.о директора центру Наталія Лимаренко, установа функціонує з 2008 року. Передували її створенню 120 намірів відмов матерів від народжених дітей протягом 2005-2007 років через відсутність житла, підтримки з боку рідних. Центр є комунальною установою й  призначений для тимчасового проживання жінок на 7-9 місяцях вагітності, матерів із дітьми від народження до 18 місяців, які опинилися в складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку, жінок із малолітніми дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах і постраждали від домашнього насильства.

Заклад розрахований на тимчасове проживання 25 осіб: 10 жінок із 15 дітьми. У ньому створені достатньо комфортні житлово-побутові умови. Жінки з дітьми забезпечені харчуванням та речами першої необхідності. У закладі працюють психолог, соцпрацівник, медсестра. Для кожної жінки розробляють індивідуальну корекційну програму з психологічної допомоги, соціальної адаптації, проводять групові заняття з підготовки до пологів та догляду за дитиною.

За період функціонування установи тут отримали допомогу 186 осіб:  66 жінок, 16 вагітних та 104 дитини,

«Полтавський обласний соціальний центр матері та дитини в регіоні є необхідним ресурсом для запобігання ранньому соціальному сирітству, надання прихистку для жінок, які постраждали від домашнього насильства, та їхньої подальшої адаптації в житті. Спільно з громадою, представниками обласної влади працюватимемо над подальшим розвитком центру, зокрема й над систематичним покращенням соціально-побутових умов у ньому. Обговорили проблемні питання й подальший спільний алгоритм дій», – зауважила Катерина Рижеченко.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk