• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов отримав подяку від Кабінету Міністрів

Міністерство розвитку громад та територій 5 серпня провело урочисту церемонію вітання з нагоди Дня будівельника. Під час неї були вручені подяки від Прем’єр-міністра, Міністерства розвитку громад та територій, почесні грамоти та нагрудні знаки.

Подяку від Кабінету Міністрів напередодні свята отримав і голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Ця відзнака – заслуга та показник всієї нашої команди в області, районах і громадах. Це свідчення колосальних і консолідованих зусиль, які щодня докладають сотні людей. Кілометри збудованих і відремонтованих доріг, нові лікарні, амбулаторії, мости, школи та дитячі садочки – не ілюзія чи порожні обіцянки, а реальні об'єкти, які вже зараз можна бачити на Полтавщині, – розповів Олег Синєгубов після вручення. – Дякую Прем'єр-міністру Денису Шмигалю, міністру Олексію Чернишову за вагому підтримку нашої області й наших ініціатив, а також усій своїй команді».

Очільник Мінрегіону Олексій Чернишов привітав присутніх народних депутатів, голів обласних державних адміністрацій та представників професійної спільноти будівельників з прийдешнім Днем будівельника від Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

«Сотні локацій по всій країні на початку минулого року були тільки кресленнями, а сьогодні, завдяки вам, стали справжньою окрасою міст і громад. Кожен об’єкт, побудований вами – це нова сторінка майбутнього достатку, можливостей і розвитку», – наголосив Міністр Олексій Чернишов.

У межах заходу відбулася фотовиставка знакових регіональних об’єктів, побудованих минулого року. Кожна область самостійно визначала кращі будівельні об’єкти, а також учасників нагородження, які зробили значний внесок у розбудову України у межах Програми Президента «Велике будівництво». У 2020 році в країні було побудовано чи реконструйовано 114 шкіл, 100 дитячих садочків та 101 спортивний об’єкт, 15 із яких полтавські. Серед  об’єктів на виставці був Полтавський кардіоцентр.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk