• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

На території Полтавщини переважає надзвичайний рівень пожежної небезпеки

За даними Укргідрометцентру,  на території Полтавської області переважає надзвичайний рівень пожежної небезпеки (5-й клас пожежної небезпеки).

Невідомий об'єктУ цей час навіть найменша необережність з вогнем у лісі може призвести до пожежі та знищення десятків гектарів лісових насаджень.

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації закликає населення обов’язково дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування в природних екосистемах та обмежити перебування у лісових масивах у період найвищого класу пожежної небезпеки. Адже основною причиною виникнення пожеж в природних екосистемах є людська діяльність!

Згідно з «Правилами пожежної безпеки в лісах України», протягом пожежонебезпечного періоду, особливо при високих рівнях пожежної небезпеки, забороняється:

– розводити багаття у лісі (лише у спеціально передбачених для цього місцях);

–  заїжджати на територію лісового фонду (окрім транзитних шляхів) транспортним засобам за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;

– палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, крім місць, що обладнані для цих цілей;

–  заправляти пальним у лісі паливні баки під час роботи двигуна;

– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

– відвідувати хвойні насадження  при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайному рівні небезпеки);

– випалювати  траву  та  інші рослинні рештки на землях лісового фонду,  а  також  на  інших  земельних  ділянках,  що безпосередньо   примикають   до   лісу.

Усіх порушників вимог пожежної безпеки в лісах, згідно з законодавством, можна притягти до адміністративної або кримінальної відповідальності. Винуватці пожеж мусять відшкодувати завдані збитки.

При загоранні в лісах, лісопосадках та на відкритих територіях необхідно негайно телефонувати до пожежно-рятувальної служби за номером «101»!

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії

з правоохоронними органами облдержадміністрації

 

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk