• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В області інвентаризуватимуть водні об’єкти й лісові ресурси та визначатимуться з площами під заліснення

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков провів нараду щодо проведення на території Полтавщини інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності.

Невідомий об'єктТаке завдання має виконати кожна область відповідно до пункту 5 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента.

Для координації роботи в ОДА провели онлайн-засідання з залученням керівників профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ у сфері лісових і водних ресурсів, Асоціації органів місцевого самоврядування Полтавщини, представників територіальних громад і райдержадміністрацій. Обговорили й питання виявлення самозаліснених і придатних для створення лісів земельних ділянок, а також стан підготовки до реконструкції парків і скверів у громадах відповідно до ініціативи Президента.

«Повна й актуальна інформація є саме в громад. Тільки разом цю роботу можемо якісно виконати. На обласному рівні для координації діяльності організуємо регіональну комісію з інвентаризації об’єктів. У кожному районі будуть утворені профільні місцеві комісії. До роботи останніх долучатимуться представники кожної територіальної громади, – сказав Євген Греков. – Завдання важливе і корисне для обох сторін. У масштабі держави це зріз ресурсів, які в ній наявні. Для громад це також ресурс і сектор роботи, на який необхідно звертати увагу. Це стосується і водних об’єктів, і лісових ресурсів. Якщо громада правильним чином вибудовуватиме свою роботу в цьому напрямі, то це може стати і джерелом наповнення місцевого бюджету».

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Гришко поінформував, що лісистість Полтавщини становить 9%, а розораність території – 61,7%. Протягом останніх 20 років в області проводили роботу з лісорозведення. У результаті створено 15,2 тисячі гектарів нових лісів у порядку консервації неугідь та малопродуктивних земель.

«Указом Президента започаткована екологічна ініціатива з масштабного заліснення України. У межах її реалізації передбачене виявлення самозаліснених і придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної форм власності з метою їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості України. Остаточні обсяги лісорозведення для областей будуть доведені в державній програмі масштабного заліснення України, яку розробляють Міндовкілля та Держлісагентство, – зазначив Іван Гришко. – Лісівники Полтавщини готові садити нові ліси, але без активної участі й підтримки громад виконати завдання зі збільшення площі лісів неможливо. Лісгоспи області у поточному році вже збільшили заготівлю насіння, що дозволить навесні наступного року отримати на лісових розсадниках значно більше сіянців».

«Це важливе питання для як держави, так і для кожної громади. На території області маємо віднайти декілька тисяч гектарів, які підуть під заліснення. Від взаємодії з громадами залежить комплексне вирішення питання», – наголосив Євген Греков.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk