• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

На Полтавщині завершили перерахунки пенсій військових

Як свідчить статистика, нині на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області перебуває 21619 осіб, пенсії яким призначені згідно із Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Середній розмір пенсії зазначеної категорії громадян на 1 липня 2021 року становив 5725 грн, що на 456 грн більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.


На виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб" від 14 липня 2021 року у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області провели перерахунок пенсій колишніх військовослужбовців з 1 липня п.р.. У наступному місяці вони зможуть отримати виплати за липень і за серпень.
Відповідно до урядового рішення з 1 липня 2021 р. особам, яким призначено пенсію до 1 березня 2018 р. за Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (далі - Закон) (крім військовослужбовців строкової служби), встановлюється щомісячна доплата в сумі 2000 гривень до розмірів їх пенсій, призначених до 1 березня 2018 р.. Причому зазначена щомісячна доплата враховується під час подальших підвищень розмірів пенсій, призначених відповідно до статей 13, 21 і 36 Закону.
Особам, яким після 1 березня 2018 р. призначено (поновлено) пенсію, розмір якої обчислено відповідно до статей 13, 21 і 36 Закону (крім військовослужбовців строкової служби) з грошового забезпечення, визначеного станом на 1 березня 2018 р. або до цієї дати, теж встановлюється щомісячна доплата в 2 тисячі.
У разі, якщо щомісячний розмір пенсійних виплат зазначених вище осіб не досягає 3854 гривень, їм встановлюється щомісячна доплата до пенсії в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру. Тобто, мінімальна пенсійна виплата військових відтепер становитиме 3 854 гривень.
На Полтавщині з 1 липня перераховані пенсії 17967 осіб, що становить 83% від загального контингенту отримувачів соціальних гарантій відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». У результаті середнє підвищення склало понад 1580 грн, а додаткова потреба в коштах на виплату пенсій в регіоні з 1 серпня зросте на 28,4 млн грн.


Головне управління Пенсійного фонду
України в Полтавській області

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk