• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині звершилися командно-штабні навчання

8 липня відбулося командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив, що відповідні навчання на Полтавщині тривали 3 дні.  

«Спільно маємо проаналізувати ті недоліки, які є, щоб їх вчасно усунути та мати змогу належним чином відреагувати на ту чи іншу надзвичайну ситуацію, що може виникнути на території області, – сказав Олег Синєгубов. –  Дякую поліції та ДСНС України за співпрацю й надану методичну і практичну допомогу під час навчань. Розраховуємо й на їхню допомогу і надалі. Ефективно співпрацювали й усі структурні підрозділи ОДА, районні державні адміністрації, органи місцевого самоврядування».    

Очільник області наголосив, що всі недоліки, які були виявлені, потрібно проаналізувати, опрацювати й усунути в найкоротші терміни й надалі не повторювати ці помилки.

Для присутніх провели практичне навчання, де розповіли про  питання актуального забезпечення цивільного захисту й повноваження державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту.

Керівник навчань Сергій Парталян нагадав присутнім, що завдань і повноважень багато й варто розрізняти функції кожного. Зокрема зазначив, що цивільний захист – функція, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища і майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання, ліквідації наслідків і надання допомоги постраждалим.

Керівник навчань наголосив, що організація ліквідації гасіння пожеж та наслідків надзвичайних ситуацій –  повноваження місцевих органів самоврядування, а не як багато вважають, що це повноваження ДСНС.

Зокрема докладніше зупинилися на питаннях забезпечення сповіщення й інформування населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій, забезпечення хімічного, радіаційного й медичного захисту населення, організації укриття населення в захисних спорудах, евакуації населення, забезпечення життєдіяльності постраждалих від надзвичайних ситуацій, навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

«Одне з основних завдань – навчання громадян і формування культури життєдіяльності населення. Якщо людина знає, як захиститися, то вона почуватиметься впевнено», – сказав Сергій Парталян.

Також присутнім розповіли про роботу й повноваження регіональної та місцевої комісій ТЕБ і НС.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk