• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Дві комісії обласної ради підтримали проєкт Програми поводження з побічними продуктами тваринного походження на території області на 2021-2025 роки

Постійні комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування й аграрної політики та земельних відносин підтримали проєкт рішення «Про Програму поводження з побічними продуктами тваринного походження та забезпечення діагностики і оперативного виявлення збудників інфекційних хвороб, спільних для людей і тварин, на території Полтавської області на 2021-2025». Проєкт документа винесуть на розгляд сесії обласної ради, яка відбудеться 6 липня.

Невідомий об'єкт«Необхідність прийняття програми виникла після того, як в області відбулися події, пов’язані із загибеллю великої кількості птиці в Кременчуцькому районі. Тоді, після чергової наради в Кременчуці, голова Полтавської облдержадміністрації дав доручення розробити програму поводження з відходами тваринництва. Департамент агропромислового розвитку розпочав цю роботу. Над проєктом програми спільно працювали Департамент, Держпродспоживслужба й Полтавський державний аграрний університет, – розповів директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов. – Полтавщина – одна з областей в Україні, яка має розвинуту галузь тваринництва. Зараз у регіоні близько 200 тисяч голів ВРХ, більше 3 тисяч свиней, 5 мільйонів голів птиці. В галузі функціонують понад 230 сільськогосподарських підприємств, зокрема 64 переробних».

За словами Сергія Фролова, спочатку програма базувалася лише на поводженні з відходами тваринництва, проте після детального опрацювання її вирішили доповнити заходами з недопущення розповсюдження хвороб, які спільні для людей і тварин.

«Друга частина програми спрямована на дотримання рівня біобезпеки. Потрібно поліпшити й матеріально-технічне покращення лабораторій. Їх в області вісім: одна регіональна та сім міжрайонних, – додав Сергій Фролов. – В області діяли два ветсанзаводи – Хорольський та Новосанжарський. Обидва нині не працюють. В області має функціонувати підприємство для переробки відходів тваринництва. Для будівництва такого об’єкта необхідні інвестиції. Стосовно територій, на яких він міг би бути розташований, ми звернулися до громад області з пропозиціями щодо виділення земельної ділянки. Шість громад надали пропозиції. Є інвестори, готові розглянути варіанти роботи», – сказав Сергій Фролов.

Також обидві комісії обласної ради підтримали проєкт рішення про пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земель запасу лісового фонду й земель державної власності лісогосподарського призначення, витрати по яких планується компенсувати за рахунок коштів обласного бюджету, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk