• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«На Полтавщині 100% шкіл використовують платформу «Всеукраїнська школа онлайн». Такого показника немає ніде в Україні», – Артур Селецький

У межах робочого візиту заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький відвідав Полтавщину. На пресбрифінгу він розповів про особливості цифровізації освіти в нашій області. 

Невідомий об'єкт«Приємно вражений побаченим. На Полтавщині 100% шкіл використовують платформу «Всеукраїнська школа онлайн». Такого показника немає ніде в Україні. Сьогодні відвідав один з освітніх закладів – Полтавський мистецький ліцей імені Софії Русової. Там у класах використовують цифрові технології, зокрема встановлені багато інтерактивних дошок, що робить уроки максимально цікавими, – зазначив Артур Селецький. – Світ стрімко розвивається, у час пандемії, коли школи не працювали в звичному режимі, цифрові технології допомагали дітям і вчителям безперервно навчатися. Звісно, професія вчителя буде потрібною й актуальною завжди. Але саме цифрові технології допомагають нині робити уроки максимально змістовними й цікавими. Відповідно до сучасних викликів розробляємо нові інформаційні інструменти рішень».

Артур Селецький зазначив, що платформу «Всеукраїнська школа онлайн» використовує в державі кожен четвертий учитель. Наразі в Україні діють 15 платформ із цифровізації.

«Завдяки цифровізації значно цікавішими й змістовнішими стали уроки. Ми мали змогу спостерігати, як працюють у всіх куточках України вчителі та як проводять уроки онлайн. Скажімо, те ж фізичне виховання через інтернет, коли весь клас разом з учителем робить руханки. Інший приклад – історія, коли за допомогою відеоматеріалів відбувається активне обговорення теми. Такий підхід сприяє у вивченні цього предмету. Використання «змішаних» інструментів у навчанні підвищуватиме ефективність навчального процесу», – додав Артур Селецький.

Заступник Міністра освіти і науки спростував міф, що вчителі більш поважного віку не можуть опанувати нові технології. 

«Ми проводили низку профільних програм, пів мільйона освітян такі курси пройшли. Інші предмети ми робили з Microsoft, їх пройшли 5 тисяч освітян, G Suite for Eduсation – 15 тисяч вчителів. Більшість із них були поважного віку – за 60. І вони впоралися з цими курсами. Звісно, й надалі допомагатимемо вчителям розвивати цифрові навички, з’являтимуться нові інструменти, співпрацюватимемо з центрами підвищення кваліфікації, а в педагогічних університетах змінюватимемо підходи до навчання», – розповів Артур Селецький. 

Він зазначив, що області можуть отримати субвенцію з державного бюджету на проведення швидкісного інтернету та закупівлю ноутбуків. Уже спрямовані кошти на Полтавщину. Зокрема, держава виділяє 40,5 мільйона гривень для 36 територіальних громад області в межах проєкту «Інтернет-субвенція» на проведення швидкісного інтернету. Понад 32,5 мільйона розподілено на Полтавщину в межах субвенції на придбання ноутбуків педагогічним працівникам для організації дистанційного навчання.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk