• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Звернення Глави держави за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони 4 червня

Шановні громадяни України!

Я дуже хочу, щоб настав час, коли засідання РНБО проходитимуть не раз на тиждень, а раз на рік. А порядок денний цих засідань буде містити тільки один пункт – Україні ніхто й ніщо не загрожує.

Саме з цією метою ми продовжуємо щоденну роботу, активний захист нашої держави та відновлення справедливості. А різні «ніхто» й «ніщо», які роками завдавали країні великих збитків і болючих ударів, отримують у відповідь великі неприємності й болючі санкції.

У продовження руху на цьому шляху сьогодні відбулося чергове засідання Ради національної безпеки і оборони України. Серед низки питань, що були на ньому розглянуті, я хочу виділити декілька, на мій погляд, найважливіших.

Перш за все це результати виконання попередніх рішень РНБО, а саме – санкції щодо злодіїв у законі та кримінальних авторитетів. За три тижні шістьом злодіям у законі оголошено підозру. Дванадцятьох видворено за межі України. Інші перебувають під вартою та ізольовані від зовнішнього світу. Тобто вдалося досягти фактично нульового впливу злодіїв у законі на криміногенну ситуацію в Україні. Крім того, після санкцій РНБО припинили злочинний вплив 111 етнічних кримінальних авторитетів. Третину видворено з України. Інші очікують завершення процедури видворення або перебувають під слідством. У решти – скасовані документи на проживання в Україні. І це той випадок, коли я зовсім не засмучений тим фактом, що хтось емігрує з України назавжди.

Також сьогодні ми обговорили проблемні питання громадян, які проживають у сільській місцевості. А саме – у Конча-Заспі і Пущі-Водиці, де найбільшою проблемою є використання об’єктів державної власності незрозумілими особами з незрозумілих підстав.

На минулому засіданні РНБО я доручив провести аудит усіх державних земель і будинків, а також встановити повний перелік їхніх мешканців.

Сьогодні ми почули перші результати: найближчим часом перші двадцять осіб, серед яких – колишні міністри, генеральні прокурори та інші високопосадовці, будуть виселені з державних будинків. Хочу підкреслити – ці двадцять осіб «на вихід» є першими й далеко не останніми.

І найголовніше питання і цього засідання, і цього тижня – це закон про олігархів.

Передусім хочу сказати: навіть не очікував, що в нашій країні є стільки експертів з деолігархізації. Якби ми знали – запросили б їх до розробки законопроекту. Але, на жаль, всі вони чомусь приховували ці свої знання всі попередні 30 років. І жоден з політиків, зокрема найвищого рівня, ніколи не підіймав питання олігархів. Мабуть, тому, що багато говорити про себе – негарно й нескромно.

По-друге, дякую всім критикам закону. Ваші зауваження цінні: ви багато років працюєте з олігархами, чи на олігархів, чи під олігархами, а отже, точно розумієте всі недоліки закону, будучи, як то кажуть, глибоко в матеріалі.

І окремо хочу звернутися до роботодавців усіх цих незалежних експертів і критиків. Як акули бізнесу, ви повинні мати сильні відчуття. Дивно, що ви не відчуваєте, що країна змінилась і починає нову історію. За новими правилами. Навіть не так. Просто – за правилами.

Ви можете їх прийняти. Бути великим, прозорим бізнесом за сприяння держави, а не за рахунок держави. Бізнесом, який платить податки, а не «відкати». Який фінансує благодійні проекти, а не групку депутатів. Який примножує свій капітал не тому, що ділить і віднімає у країни.

Усіх, хто готовий працювати так і тільки так – ласкаво просимо.

А ті, хто не захоче жити й працювати за новими й чесними правилами гри, – опиняться поза грою.

Для тих, хто спробує розгойдати, переконати, переламати або домовитися з депутатами парламенту щодо цього закону, у мене буде одне запитання. Це запитання щодо статусів олігархів, яке буде винесено на всеукраїнський референдум. Це питання буде першим. А для когось, можливо, останнім.

Я також хочу сказати, що цей законопроект – тільки перший крок. Це створення фундаменту для протидії олігархічному впливу.

Не можна володіти депутатами, міністрами й будь-якими іншими чиновниками. Цей законопроект – перше рішення за всі 30 років незалежності, яке демонструє наше ставлення до олігархічної системи. Він стверджує: так, в Україні є олігархи. Так, вони впливають на політику. І, так – цього більше не буде.

Бережіть себе, своїх близьких і нашу Україну!

Слава Україні!

Офіційне інтернет-представництво Президента

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk