• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Протягом минулого року 48 особам, які перебували на обліку умовно-достроково звільнених, надано допомогу в працевлаштуванні

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко провела засідання обласної спостереженої комісії.

Розповіла, що цей орган створений розпорядженням голови облдержадміністрації на три роки. Його основні завдання – організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених і звільнених від відбування покарань, сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні й ресоціалізації засуджених, створенні належних умов для їх утримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Також серед завдань – організація виховної роботи з умовно-достроково звільненими особами, громадський контроль за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання, надання допомоги в соціальній адаптації звільненим особам.

«Наприкінці минулого року в області діяли 32 спостережні комісії при райдержадміністраціях, рай- і міськвиконкомах. У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи й створенням на Полтавщині чотирьох районів, спостережні комісії мають бути оновлені: по одній функціонуватимуть у районах і містах обласного значення, а в Полтаві – при кожному райвиконкомі», – зазначила Катерина Рижеченко.

На засіданні підбили підсумки роботи спостережної комісії в 2020 році, обговорили завдання новоутворених районних спостережних комісій у зв’язку з адміністративно-територіальною реформою.

«Із 25 спостережних комісій, які функціонували при райдержадміністраціях, нині лишилися чотири. Тож потрібно вжити заходів, щоб забезпечити їх діяльність з урахуванням інтересів усіх територіальних громад, які входять до складу оновлених районів», – зазначила перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Ніна Черняк.

Поінформувала, що протягом минулого року 48 особам із 242, які перебували на обліку умовно-достроково звільнених, надано допомогу в працевлаштуванні. З установ виконання покарань звільнилися 528 людей. За сприяння спостережних комісій допомогу 24 особам – у працевлаштуванні, у направленні на лікування – 17, в отриманні матеріальної допомоги – 16, у призначенні пенсії – 5, в забезпеченні супроводу центрами соціальних служб – 21.

Обласна комісія ухвалила, що протягом найближчого часу відповідні комісії при РДА новоутворених районів мають бути оновлені з урахуванням інтересів територіальних громад. Як наголосила Ніна Черняк, у складі комісій, не менше ніж 50 відсотків, мають бути представники громадськості. Крім того, потрібно оновити взаємодію спостережних комісій із уповноваженими органами пробації, виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад у здійсненні соціального патронажу. Продовжити здійснення громадського контролю за дотриманням прав засуджених, які відбувають покарання в умовах пандемії, належне опрацювання членами комісій справ, які подаються до суду для зміни умов відбування покарань.

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk