• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Ольга Стефанішина: Україна має достатній прогрес у виконанні Угоди про асоціацію для більш амбітного порядку денного співпраці з ЄС

Парламент та Уряд напрацювали та ухвалили необхідне законодавство, яке відкриває Україні шлях до глибшої інтеграції з енергетичними ринками ЄС, розвитку логістичних маршрутів з ЄС та доступу до внутрішнього ринку ЄС у сфері цифрових послуг. Подальша реалізація цих ініціатив потребує спільних кроків зі сторони України та Євросоюзу.

Невідомий об'єктНа цьому наголосила Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

«Завдання, які сьогодні стоять перед нами – налагодження ще більш тісної взаємодії з ЄС для досягнення цілей Угоди про асоціацію у двосторонньому форматі. Україна вже надіслала Євросоюзу офіційний запит про початок оцінки українського ринку газу та електроенергії і сподіваємось, що зобов’язання про поглиблення інтеграції в рамках Угоди про асоціацію буде виконано українською і європейською сторонами. Сьогодні це питання потребує політичної підтримки»‎ – сказала Ольга Стефанішина.

Урядовиця також нагадала, що на першому засіданні Комісії було визначено 24 нормативно-правових акти, необхідних для виконання Угоди про асоціацію. З них 8 актів вже прийняті Урядом, 13 – розроблені і перебувають на розгляді Кабінету Міністрів, 3 – готуються міністерствами на внесення до розгляду Уряду.

«Наразі ми сформували оновлений перелік нормативно-правових актів, які мають бути внесені на розгляд Уряду за результатами сьогоднішнього засідання Комісії. Це 44 проекти, які потребують розгляду та схвалення Урядом протягом другого-третього кварталів або ж внесення на розгляд Верховної Ради України» – сказала Ольга Стефанішина.

Вона також зазначила, що сьогодні Україна має достатній прогрес у виконанні Угоди про асоціацію, щоб продовжувати амбітний діалог та співпрацю України з ЄС на найближчі роки.

«Коли ми говоримо про євроінтеграцію 2.0, то це абсолютно інший рівень роботи, який виходить за межі лише виконання Угоди про асоціацію. Ці питання потребують постійної взаємодії з Єврокомісією, започаткування і ведення регулярних переговорів, формування позицій та об`єднання всіх підходів щодо секторальної політики. Тому сьогодні важливо наростити інституційну спроможність за прикладом тих країн, які серйозно ставляться до питання європейської інтеграції» – сказала Ольга Стефанішина.

Євроінтеграційний портал 

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk