• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Михайло Федоров: У кожному місті та громаді з’являться заступники з цифрової трансформації

Один з найважливіших пріоритетів Мінцифри на сьогодні – цифровізація регіонів. Для того, щоб пришвидшити цей процес, міністерство запровадило посаду СDТО – заступників із цифрової трансформації. Вони вже є в кожному міністерстві та поступово з’являються в кожному місті та громаді. 

Про це розповів в інтерв'ю Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров для мережі сайтів The City, яка об‘єднує понад 50 редакцій і була створена за підтримки Агенції медійного росту «Або».

Алгоритм створення цифрової громади:

створюється посада, на яку призначають людину, відповідальну за цифровізацію;

визначається програма та план дій, які затверджуються громадою;

профільний відділ приєднується до Мінцифри, щоб почати реформувати систему. 

«Цифровізація – це дуже важливе рішення, тому потрібно, щоб на посаді була людина, яка є перш за все ефективним менеджером. У керівника громади є чимало інших завдань та викликів. Тому потрібні люди, які можуть “пушити” та успішно реалізовувати проєкти на місцях», – зазначив Михайло Федоров.

Мінцифра має чотири основні цілі. Перша – перевести всі державні послуги з офлайну в онлайн. Друга – забезпечити населення України на 95% інтернетом. Третя – навчити шість мільйонів українців базових цифрових навичок. Четверта – збільшити частку IT та креативної індустрії у ВВП нашої країни з 4% до 10%. 

На думку Федорова: "Найголовніший виклик для місцевих керівників з цифровізації – побороти недовіру до діджитал-держави. Адже всі технологічні та фундаментальні процеси ми намагаємося закривати в команді міністерства. А на регіони покладаємо процеси впровадження. Найголовніше – щоб люди отримували якісні та зручні сервіси. Щоб жителі невеликого містечка за рівнем наданих послуг нічим не відрізнялись від жителя столиці».

У сфері цифровізації областей вже є певні успіхи. Наприклад, Вінницька громада запровадила електронний квиток для безготівкової оплати проїзду. Межівська громада створила систему управління земельними ресурсами. Вишнівська громада розробила електронні журнали та щоденники під час дистанційного навчання.

Міністерство цифрової трансформації України

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk