• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

«У Полтаві заплановано створити «Музей науки», – Олег Синєгубов

Запустити блискавку, побачити власний голос, намалювати візерунок маятником чи змусити літати магніт – усе це можна буде зробити в «Музеї науки».

«Музей науки» – це амбітний проєкт, потенційний вклад у нашу молодь. Ми завжди виважено підходимо до реалізації будь-яких проектів, в тому числі й цього. «Музей науки» стане не сховищем експонатів, а справжнім освітньо-розважальним простором для школярів, їхніх батьків, студентів, вчителів, педагогів і будь-яких жителів області. У ньому плануємо розмістити мінімум 180 експонатів, присвячених електриці, механіці, акустиці й оптиці. Усі їх можна буде ввімкнути, покрутити, натиснути, потягти чи штовхнути й побачити, як працює фізика. Так наука стає цікавою», – зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов у середу, 24 березня, під час презентації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

У «Музеї науки» заплановано зокрема створити cтудії з робототехніки та комп’ютерного моделювання, STEM-лабораторію з хімії у стилі «Гаррі Поттер» та біології, цифрову моушен-студії з фото- та відеозйомки та оброблення контенту.

Освітні програми будуть передбачені для відвідувачів різного віку: від турів для вчителів і захопливих наукових шоу – до відкритих лекцій та навчальних програм для родин, експериментальних гуртків, проведення, інтелектуальних змагань, STEM-хакатонів, олімпіад, науково-розважальних воркшопів, наукових пікніків і фестивалю інновацій.

Полтавщина однією з перших областей України презентує Стратегію розвитку області на 2021-2027 роки. Детальніше й за профільними напрямками аспекти цього документа представлять заступники голови облдержадміністрації на щотижневих пресконференціях.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk