• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

«У Полтавській області запрацює центр Дія. Бізнес», - голова Полтавської облдержадміністрації

Відкриття центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві відбудеться на базі новозбудованого ЦНАПу й заплановане на літо 2021 року. Про це заявив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у середу, 24 березня, під час презентації Стратегії розвитку Полтавщини на 2021-2027 роки.

«Основне із завдань – підтримка підприємництва та створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Планується підготовка кадрів для малого й середнього бізнесу в трьох бізнес-інкубаторах та бізнес-центрах області, створення 60 центрів підтримки підприємництва на базі ЦНАПів у вигляді безкоштовних консультацій для підприємців, а також для осіб, які хочуть започаткувати власну справу та отримати фінансування», – зауважив Олег Синєгубов. 

Новий офлайн-центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві представлятиме собою сучасну, комфортну та прогресивну локація, яка буде в поміч місцевому малому та середньому бізнесу. Підприємці зможуть отримати інформаційну, консультативну та освітню підтримку.

Нагадаємо, що зараз центри підтримки підприємців Дія.Бізнес працють у Харкові та Миколаєві, а також на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Полтавщина однією з перших областей України презентує Стратегію розвитку області на 2021-2027 роки. Детальніше й за профільними напрямками аспекти цього документа представлять заступники голови облдержадміністрації на щотижневих пресконференціях.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk