• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Для шкіл Полтавщини закуплять 70 автобусів і 100 STEM-лабораторій – Олег Синєгубов

У середу, 24 лютого, під час презентації Стратегії розвитку Полтавської області до 2027 року  голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов назвав основні напрями розвитку загальної середньої освіти. 

До 2027 року на Полтавщині планують закупити для шкіл області 100 STEM-лабораторій, придбати 700 одиниць обладнання для їдалень опорних закладів і 70 шкільних автобусів, 16 яких будуть обладнані для дітей з особливими потребами.

Окрім того, на ці роки заплановано реконструювати будівлі шкіл у Диканьці, Шишаках, Андріївці (Нехворощанська ТГ), Пирятині, Лубнах, Миргороді, Щербанях та інших населених пунктах.

«У нас є гарний досвід реконструкції освітніх закладів у минулому році. Ми завершили школу-довгобуд у Заводському. Нині діти цього міста мають змогу навчатися і харчуватися в гарних умовах, а не як було до цього, – розповів Олег Синєгубов. – Навіть за сезон канікул можна багато чого зробити в освітньому закладі. Зокрема, у багатьох школах області утеплили приміщення та відремонтували харчоблоки».

Нагадаємо, що в межах програми «Велике будівництво» минулоріч на Полтавщині завершили ремонтні роботи в 5 школах області: Мартинівській і Ліннівській ЗОШ, Чорнухинському та Омельницькій ліцеях, добудували школу в Заводському.

Полтавщина однією з перших областей України презентує Стратегію розвитку області на 2021-2027 роки. Детальніше й за профільними напрямками аспекти цього документа представлять заступники голови облдержадміністрації на щотижневих пресконференціях.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk